BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> 100 dni z życia Sary

100 dni z życia Sary

„Jeśli wierzysz w coś mocno, jesteś w stanie osiągnąć swój cel i pokonać wszystkie przeszkody.”

 Powyższy sposób myślenia towarzyszy mi przez całe życie, a tu czytam książkę i napotykam na takie właśnie zdanie. Od razu budzi się we mnie sympatia do tej powieści i połykam ją w podróży pociągiem na trasie Warszawa-Katowice-Warszawa.

O tym, co porabiam w Katowicach też niebawem Wam opowiem, ale ten post chcę poświęcić jednej książce. Nosi ona tytuł „Sto dni z życia Sary”, a napisała ją Anka Ziółek-Kobylarz.

 Agnieszka Kaczorowska: 100 dni z życia Sary - BlogStar.pl

Opowiada o młodej dziewczynie o imieniu Sara, która pracuje w szpitalu jako pielęgniarka, jest pasjonatką sportu, ma cudownego psa, a w głowie wiele marzeń. Historia choć z pozoru może wydać się zwyczajna, to zawiera wzruszającą opowieść o prawdziwej przyjaźni, o uczuciach, i o różnych relacjach międzyludzkich. W dodatku autorka bardzo ciekawie pokazuje walkę dziewczyny ze swoimi słabościami, jej codzienne wychodzenie ze strefy komfortu i ogromną motywację do spełnienia własnych marzeń.

Dla tych, co uprawiają jakiś sport, to książka może być fajnym motywatorem do dalszego działania. Dla tych, co dopiero zaczynają, może uświadomić na Agnieszka Kaczorowska: 100 dni z życia Sary - BlogStar.pljaki tryb życia się decydują i co mogą więcej zrobić, aby osiągać sukcesy, a dla tych, co czasem lekceważą sportowców, pokazuje jak wiele wyrzeczeń i determinacji potrzeba, aby wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

Akcja umieszczona w czasach współczesnych, młodzieżowy język, młodzi bohaterowie i wątki oparte na problemach, z którymi może spotkać się każdy z nas, zachęcają do schowania się z tą książką pod koc i przebywania w tamtej rzeczywistości przez kilka jesiennych wieczorów.  Powieść lekka, łatwa i przyjemna dla młodych aktywnych dziewczyn idealnie pasuje na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent.

Może będzie to coś, co przekona Was, że wiara czyni cuda i że to zależy tylko od nas samych, czy osiągniemy swój cel. Jeśli rzeczywiście jest nasz, własny, prawdziwy i upragniony…

Książkę możecie kupić tutaj , albo … wygrać w konkursie, szczegóły poniżej:

 

Konkurs:

Do wygrania:

 1. Nagroda główna – książka pt. „100 dni z życia Sary” oraz zdjęcie z autografem Agnieszki Kaczorowskiej
 2. Nagrody dodatkowe 15 zdjęć z autografem Agnieszki Kaczorowskiej

 Agnieszka Kaczorowska: 100 dni z życia Sary - BlogStar.pl

Zadania konkursowe:

1. Odpowiedzieć na pytanie:Jakie ciastka na Święta Bożego Narodzenia piecze Agnieszka Kaczorowska?

2. Polubić nasza stronę na Facebooku

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi należy przysłać na adres: konkursy@blogstar.pl  do 15 grudnia 2014, wśród prawidłowo nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy nagrodę główną oraz 15 nagród dodatkowych. Wyniki konkursu ogłosimy w komentarzach 16 grudnia 2014 r.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych przez BlogStar, znajdziecie tutaj.

Komentarzy: 8 dla “100 dni z życia Sary

 1. Rozwiązanie konkursu.
  Odpowiedź na pytanie: Jakie ciastka na Święta Bożego Narodzenia piecze Agnieszka Kaczorowska? – Pierniczki
  Nagrody otrzymują:
  Książkę „100 dni z życia Sary” + zdjęcie z autografem: Karolina Mela
  Zdjęcia z autografem:
  1.Magdalena Bujanowska
  2.Anna Rogalska
  3.Paulina Sobczak
  4.Anna Batycka
  5.Jakub Kwieciński
  6.Małgorzata Rolla
  7.Krystian Klocek
  8.Jola Glownia
  9.Karina Jakubowska
  10.Dominika Wiatrowska
  11.Aneta Antończyk
  12.Marta Krysztofiak
  13.Mateusz Sieradzki
  14.Łukasz Kwiatkowski
  15.Sylwia Jagnieszko
  Nagrody prześlemy pocztą.

 2. Zgadzam się. Jeżeli czegoś pragniesz z całego serca to jesteś w stanie to osiągnąć! Najważniejszą rzeczą jest konsekwencja w dążeniu do celu, pokonywanie wszystkich przeciwności losu. Czasem jest cholernie ciężko ale nigdy nie można się poddawać! Aga, bardzo podoba mi się Twoje podejście do życia. Chciałbym spotkać w końcu dziewczynę, której sposób patrzenia na świat będzie podobny do Twojego 😀 Reprezentujesz sobą pewne wartości, które się ceni! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>