BlogStar -> 100 razy I Love You

100 razy I Love You

Aż trudno uwierzyć, że to już setne przedstawienie.. a jednak . Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć tego spektaklu, koniecznie musicie to nadrobić.

„I LOVE YOU” to coś więcej niż spektakl, to nieromantyczna komedia muzyczna. To właśnie na deskach Teatru Buffo,  po raz pierwszy jako aktor-śpiewający dał się poznać Rafał Królikowski. Aktorzy wykonują w spektaklu aż 20 piosenek, każdy ma swoje popisowe solo, a „debiutant” – Królikowski zaskakuje falsetem!

BlogStar: 100 razy I Love You - BlogStar.pl

Jubileuszowy 100. spektakl będzie miał miejsce 12 kwietnia 2015 godz. 19:00 w Teatrze Studio Buffo ul. Konopnickiej 6, a oto co o spektaklu znaleźliśmy na stronie Teatru Buffo:

„ „I LOVE YOU”  to muzyczny  spektakl dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być. I dla tych, którzy za nic, nigdy więcej , za żadne skarby nie chcą się już zakochać.
W szeregu zabawnych scenek i przebojowych piosenek spektakl opowiada o miłosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O uniesieniach , porażkach i mozolnych poszukiwaniach idealnego partnera. Oraz o tym co się dzieje, kiedy się wreszcie uda znaleźć kogoś na stałe. Czy teraz wreszcie zaczyna się sielanka? Nic bardziej błędnego. Życie we dwoje to nieustanna próba sił i charakterów, odwieczne spory o rozrzucone skarpetki i niepotrzebne zakupy. Jak śmieszne wydają nam się te sytuacje kiedy spojrzymy na nie z dystansu...”

BlogStar: 100 razy I Love You - BlogStar.pl

BlogStar: 100 razy I Love You - BlogStar.pl

fot. materiały prasowe

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić do teatru Smile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>