BlogStar -> Julia Wróblewska -> Dziekuję Wam z całego serca!

Dziekuję Wam z całego serca!

I już po ostatnim odcinku „Tańca z Gwiazdami”, ostatni taniec już za mną… Jest mi mega mega smutno, tak bardzo związałam się z tą naszą taneczną rodzinką, a czas się rozstać… Ale Ela już planuje spotkania! Kocham tych ludzi! 

wroblewska-taniec-z-gwiazdami_1365

Na początku pogratuluję cudownej Ani. Miałam wielki dylemat między Anią i Elą. Obie zasługiwały na wygraną! Ale, że miała zwyciężyć jedna, nie ważne która. Obie są dla mnie jak siostry, gdyż to z nimi spędziłam najwięcej czasu…❤ Lecz pomimo tego, że tylko jedna para otrzymała kulę to i tak wszyscy jesteśmy zwycięzcami… Nawet nie wyobrażacie sobie, jakim czasem dla wszystkich jest ten program. Każdy z nas wygrał dla siebie, tym, że wziął w tym udział. Że zatańczył przed jurorami oraz 3 mln publicznością.

julia-wroblewska1Oficjalnie napiszę Wam tutaj jeszcze raz, mega mega dziękuję za wszystkie wasze głosy:) To tylko dzięki Wam mogłam zostać półfinalistką, bo surowi jurorzy od początku nie dawali mi szans… A ja z odcinka na tydzień rozkręcałam się i dawałam z siebie coraz więcej, coraz bardziej lubiłam taniec i coraz więcej serduszka w niego wkładałam. Co było chyba widać na parkiecie.


Gdybym miała wskazać mój ulubiony taniec, byłby to walc angielski… Jest przecudowny, klasyczny, taki.. mój i 
jeszcze mam ten prestiż, że dostałam 9 od Pana Malitowskiego *-* . To była najlepsza przygoda w moim życiu, najlepsza lekcja dla mnie. Zdecydowanie otworzyłam się przed ludźmi i kamerą, bo mimo pozoru ekstrawertyczki jestem jednak introwertyczką. Ela powiedziała mi coś, co idealnie tu pasuje… Że byłam jak taka ćma pod szklanym kloszem… Próbowałam się cały czas przebić i za którymś razem szkiełko zaczęło pękać i tak właśnie pękło w 9 odcinku. Za to właśnie najbardziej Wam dziękuję. Wtedy już tańczyłam nie myśląc o krokach, z moim własnym naturalnym uśmiechem i naturalnymi emocjami. Tego mi brakowało, bo przez to jak wszyscy mnie traktują, zamknęli mnie w sobie, bo im nie pasowałam, a z zewnątrz zostawili sztuczną pasującą im wersję, czyli wieczne dziecko. Nie jestem taka i nie mam zamiaru teraz nikogo grać, bo od teraz jestem sobą, jestem swobodna i nie martwię się o to co mówię, co robię, ani co o mnie powiedzą.

IMG_3233mala

 

Julka Wróblewska

Komentarzy: 13 dla “Dziekuję Wam z całego serca!

  1. Nie ma jak cenzura na blogstarze. Żeby się jeszcze kogoś obrażało, to rozumiem, żeby się o kimś źle pisało, też rozumiem, ale żeby nie móc wyrazić własnej niepochlebnej, tylko słodko-kadzącej opinii uważam za nietakt. Powtórzę po raz kolejny, jak będzie znowu cenzura, to wchodzić i pisać tutaj nie będę- Uważam, że jurorzy nie byli surowi, a obiektywni, zwłaszcza Ci co się znają na tańcu, a tobie Julio przydało by się trochę pokory, bo jesteś dorosła, a chciałabyś, aby Ci wszyscy kadzili i chwalili, nawet za to, że słabo tańczyłaś.

  2. Jesteś dorosła i nie powinnaś liczyć w życiu na ciągłe kadzenie i chwalenie. Jury słusznie cię oceniało. Po prostu nie masz polotu do tańca i musisz to zaakceptować, a nie obwiniać innych.

  3. Julka od początku byłaś moją faworytką! Nie rozumiem dlaczego jurorzy oceniali CIę tak surowo, bo tańczyłaś naprawdę cudownie. Mówię Ci to szczerze, jako tancerka współczesna. Zauważyłam, że ten styl najbardziej Ci pasował. Wyglądałaś naprawdę zjawiskowo w tej kremowej sukience w jazzie! Pozazdrościć <3 Fajnie, że się otworzyłaś i masz rację nie myśl o tym co mówią inni. Rób tak jak Ci podpowiada serducho :* Powodzenia dalej!

  4. Zgadzam się z Tobą. Cieszę się, że doszłaś do półfinału, a mimo to, że nie walczyłaś w finale to zaszłaś daleko, a wszystko to dzięki SMS – om. Osobiście uważam, iż jurorzy, a dokładnie pani Pavlović i pan Malitowski znają się na tym i dobrze oceniali twoje wykonania wielu tańców. Lubię cie oglądać w serialu pt. „M jak Miłość” . Może taniec to nie jest najlepsza kategoria, która ci najlepiej wychodzi, ale aktorstwo w twoim wykonaniu to istna bajka ! :) – pozdrawiam

  5. Nie porzucaj tańca, bo ja uważam, że masz talant. A hejterów znajdziesz zawsze

  6. Introwertyczka

    Ty chyba nie wiesz co to znaczy bycie introwertykiem. Polecam słownik. Introwertyczką to ty na 100% nie jesteś, gdybyś nią była to nie oglądalibyśmy ciebie na tylu eventach, w tylu programach, w Celebrity Splash czy w Tańcu z Rozgwiazdami. Popadasz w skrajności w tym co piszesz. Bliżej Ci momo wszystko to bycia ekstrawertykiem, niż introwertykiem. Zresztą te wywiady z dzieciństwa, byłaś tak wygadana i nadpobudliwa jak mało które dziecko, co wyklucza z bycia intro. Co do jurorów, to nie byli surowi, a znali się na tańcu, zwłaszcza pani Pawlovicz i Malitowski. Grabowski i Tyszkiewicz z tańcem nie mają nic wspólnego, więc się najmniej znali i tylko ich oceny były niesprawiedliwe. Ty miałaś szczęście, bo jesteś popularna i przez to miałaś multum sms-ów. Jednak taniec to nie twoja bajka. Ale przygodę miałaś wspaniałą.

  7. Cześć Julka bardzo się cieszę że tak daleko doszłaś. Mam prośbę czy możesz częściej robić posty na blogu teraz przedtem rozumiałam że nie miałaś czasu. I jak tam twój piesek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>