BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> 3, 2, 1… START!

3, 2, 1… START!

Moi Drodzy, już za kilka dni ruszamy z kolejną edycją “Tańca z Gwiazdami”!!!!!!

Agnieszka Kaczorowska: 3, 2, 1… START! - BlogStar.pl

Aaaa… ja się cieszę przeogromnie, a Wy? Mogę Wam już bardzo oficjalnie przedstawić mojego fantastycznego partnera – jest nim Krzysztof Wieszczek – aktor, który ukończył krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną, stworzył ponad 20 kreacji teatralnych, wcielił się w niejedną postać w fabułach, a najbardziej kojarzycie go pewnie z serialu „Szpilki na Giewoncie”, gdzie zagrał sympatycznego, przystojnego górala – Bartka Bachledę.

Agnieszka Kaczorowska: 3, 2, 1… START! - BlogStar.pl

To, że jest świetnym aktorem, to wiadomo, teraz trzeba z niego zrobić tancerza…Wink Tak na co dzień to człowiek o ogromnym poczuciu humoru, z niezwykłą osobowością i skrywający w sobie ciągle jakieś tajemnice. Mam nadzieję, że Was też zaciekawi tym, co w sobie kryje i z tygodnia na tydzień będziecie go chcieli poznać coraz bardziej. Trenujemy już od ponad miesiąca i muszę przyznać, że Krzysiek od pierwszej lekcji wykonał kawał dobrej roboty! Jest pracowity, a to pierwsza cecha niezbędna do tego, aby w zupełnie nowej dziedzinie wejść na przyzwoity poziom.

Agnieszka Kaczorowska: 3, 2, 1… START! - BlogStar.pl

Czas, który spędzamy na sali, a jest to wiele godzin dziennie, jest niezwykle produktywny, a przy okazji niezwykle przyjemny. Dawno się tyle nie śmiałam co przez ostatni miesiąc! Jak mnie ktoś za kolejne kilka tygodni (czego bym nam bardzo życzyła ) zapyta, co zrobiłam, aby mieć tak umięśniony brzuch, to z łatwością odpowiem, że przebywałam bardzo dużo z KrzyśkiemLaughing Na pierwszy odcinek przygotowujemy dla Was foxtrota, czyli najtrudniejszy taniec standardowy, ale wierzę głęboko, że Krzysiek podoła! Szlifujemy technikę, pracujemy nad „lisim” krokiem, trzymamy ramę charakterystyczną dla tańców standardowych, ale staramy się opowiedzieć też radosną historyjkę, która wprawi Was w miły nastrój.

Agnieszka Kaczorowska: 3, 2, 1… START! - BlogStar.pl

Jestem bardzo szczęśliwa, że dostałam do pary takiego fajnego i zdolnego faceta. Robimy wszystko, aby przygotować dla Was piękny występ i mamy ogromną nadzieję, że będziecie z nami podczas tej edycji, że zaciskacie już Wasze kciuki i że spotkamy się już w najbliższy piątek o 20.00 w Polsacie!! Nam rośnie adrenalina, stres jeszcze trzymamy na wodzy, ale co będzie się działo w czwartek wieczorem, to nie wiem… Zapraszamy Was na naszą stronę na FB, gdzie na bieżąco wrzucamy różne zdjęcia, informacje, filmiki, a podczas programu będzie tam zdawana specjalnie dla Was relacja na żywo. [Taniec z Gwiazdami: Krzysztof Wieszczek & Agnieszka Kaczorowska]

Agnieszka Kaczorowska: 3, 2, 1… START! - BlogStar.pl

Bawimy się świetnie i pragniemy, abyście i Wy bawili się z nami! Już w piątek, 6 marca, o 20.00. 3, 2, 1, … STAAAAAAAAART!!!

Komentarzy: 7 dla “3, 2, 1… START!

  1. Agnieszko pięknie zatańczyliście Wasz 1wszy taniec w dancing with the stars. Bardzo pasują Ci takie długie stylizacje. Powiem Ci że bardzo skromna i miła z Ciebie osoba.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne odcinki.

  2. Agnieszko, najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet! Spełnienia wszystkich marzeń! :)

    Co do tańca to serdecznie gratuluję wspaniałego występu w pierwszym odcinku! Trzymam za was kciuki :) Pozdrawiam.

  3. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli znowu cieszyć oczy Twoim tańcem. Jest to właściwie jeden z niewielu powodów dla których oglądamy ten program. Życzymy aby wreszcie widzowie tej edycji wysłali tyle smsów, żeby starczyło na I miejsce w trzech kolejnych edycjach :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>