BlogStar -> Dorota Gardias -> Ale czad…

Ale czad…

Gdy dostałam propozycję prowadzenia Studia Active, poczułam, jakby ktoś otworzył okno i wpuścił mnóstwo świeżego powietrza. Tu czuję, że się rozwijam – nowe sytuacje, ciekawi goście, ale przede wszystkim jest to program na żywo, który wymaga ogromnej koncentracji, elastyczności. Bardzo lubię zapowiadać pogodę, ale Studio Active dało mi wiele nowych możliwości, nową szansę. Tym bardziej, że uwielbia sport, dbam o zdrowe odżywianie się, jestem mamą, więc wszystkie tematy Studia Active są interesujące także dla mnie samej. W tym roku postanowiłam, że będę ćwiczyła, wrócę na siłownię i zacznę biegać i faktycznie tak się stało. Teraz, skoro jestem w „TVN Meteo Active”, tym bardziej muszę być aktywna, dawać dobry wzór i wiedzieć, o czym mówi:)

 Dorota Gardias: Ale czad… - BlogStar.pl

Studio Active to program na żywo, dlatego ciągle coś nas zaskakuje – a to coś się zmienia w scenariuszu, spóźnia się gość, blokuje się nam mapa. Kochani – program na żywo to niezła szkoła życia.

 Dorota Gardias: Ale czad… - BlogStar.pl

Poruszamy dużo tematów sportowych. Fajnie, że nasze społeczeństwo dojrzało do tego, aby uprawiać sport. Widać starszych ludzi, którzy biorą kijki i uprawiają nordic walking, już się nie wstydzą sąsiadów. Widać to nawet w małych miasteczkach, na wsiach, nie tylko w Warszawie. Cieszę się, że bycie aktywnym, bycie fit stało się modne.

 Z programu sama dla siebie wyciągam mnóstwo ciekawych, fantastycznych rzeczy. Od dawna zdrowo się odżywiałam, ale nie przykładałam wagi do tego, aby jadać pięć posiłków dziennie. Wcześniej, gdy chciałam zrzucić kilogramy, to opuszczałam posiłki. Teraz wiem, że to błąd. Ostatnio nawet udzielałam rad mojej cioci, która chciała się odchudzić. Jadła więc dwa posiłki dziennie, piła bardzo dużo wody, a waga nie chciała spadać. Poradziłam jej, aby zaczęła regularnie jeść i … waga spada.

 Dorota Gardias: Ale czad… - BlogStar.pl

Wiele osób pyta mnie, czy do programu ubierają mnie stylistyki TVN czy robię to sama. Otóż mam i stylistów, ale też mam wolna rękę. Styliści stacji robią zakupy, ale ja mogę także korzystać ze swoich ulubionych projektantów czy marek. To naprawdę fajne, że czasami mogę stylizować się sama. Przy okazji prognozy pogody także nie muszę mieć na sobie garsonki, ale tu w Studio Active można naprawdę poszalećWink Pierwszy mój program na antenie prowadziłam w bardzo żarówiastych butach do kostki. Wszyscy  mówili: „Ale czad”.

 

Komentarzy: 4 dla “Ale czad…

  1. Pani Dorotko ślicznie Pani wygląda, no i zawsze w zaskakujących momentach radzi sobie Pani wspaniale.

  2. Pani Dorotko ślicznie pani wygląda, no i zawsze, nawet w zaskakujących sytuacjach zawsze radzi sobie Pani wspaniale

  3. Cieszę się, że dostałaś szanse na rozwijanie się w tym kierunku!
    Zdjęcia cudne, naprawde mi się podobaja:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>