BlogStar -> Anna Gzyra w „Mayday 2” ciągle zachwyca

Anna Gzyra w „Mayday 2” ciągle zachwyca

Farsa „Mayday 2” autorstwa mistrza farsy Ray’a Cooney’a to jedna z najzabawniejszych sztuk, jakie grane są w teatrach na całym świecie. Nic więc dziwnego, że spektakl ten w reżyserii Grzegorza Reszki cieszy się w Polsce tak wielką popularnością. Już od kilku miesięcy aktorzy przemierzają Polsce i rozbawiają rodaków. Sztuka „Mayday 2” nazywana jest najzabawniejszą komedią świata! To historia taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania się młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Jedną z żon gra świetna Anna Gzyra. „Gram Barbarę, kobietą urocza, bardzo zabawną, energiczną, lekko zakręconą. To wspaniała rola. Zresztą cała szuka „Mayday 2”  jest perełką wśród fars. Ludzie na spektaklach reagują cudownie – salwami śmiech, oklaskami i wychodzą z przedstawienie w wyśmienitych nastrojach. A to naprawdę motywuje do pracy” – mówi aktorka. Obok Ani w sztuce grają także: Kamila Polak, Kasia Polewany, Michał Koterski, Joanna Jabłczyńska, Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Marek Siudym i Marek Włodarczyk.

Tutaj możecie sprawdzić gdzie w najbliższym czasie spektakl będzie grany oraz czy są jeszcze bilety!

Fanpage spektaklu 

Nam udało się podejrzeć próby przed spektaklem oraz sam spektakl rzecz jasna. Zobaczcie zdjęcia:

Próby:

mayday2_gzyra6 mayday2_gzyra5 mayday2_gzyra4 mayday2_gzyra3 mayday2_gzyra1 mayday2_gzyra2 mayday2_gzyra7

Brawa po spektaklu: 

mayday2_gzyra8 mayday2_gzyra9 mayday2_gzyra10 mayday2_gzyra11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>