BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> BajkOLAndia w Centrum Zdrowia Dziecka

BajkOLAndia w Centrum Zdrowia Dziecka

Kochani, jutro dla mnie wielki dzień ;), szczegóły poniżej w komunikacie prasowym :)

Już w najbliższą sobotę 25 kwietnia w Centrum Zdrowa Dziecka o godz. 10:00 odbędzie się IV edycja akcji charytatywnej BajkOLAndia, której pomysłodawcą i organizatorem jest Aleksandra Mikołajczyk, aktorka znana m.in. z serialu „Na wspólnej”.

Aleksandra Mikołajczyk: BajkOLAndia w Centrum Zdrowia Dziecka - BlogStar.pl

Natomiast ambasadorkami tegorocznej akcji są: prezenterka telewizyjna Marta Kielczyk i aktorka Agnieszka Wielgosz. Poza nimi w wydarzeniu wezmą udział znani ze szklanego ekranu aktorzy: Jadwiga Gryń, Joanna Sydor, Władysław Grzywna, Bartosz Żukowski i inni. Na widowni oprócz gwiazd zasiądą uczniowie Międzynarodowej Szkoły Argonaut, pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka, ich opiekunowie, rodzice, krewni oraz zaproszeni goście.

Na scenie w spektaklu opartym o wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima zobaczyć będzie można uczniów Międzynarodowej Szkoły Argonaut, z którymi pomysłodawczyni akcji prowadzi na co dzień zajęcia aktorskie.

Wśród dodatkowych atrakcji przygotowanych dla widzów będzie występ wokalny, a także pokaz mody marki Vippi Design, w którym udział wezmą dzieci ze Szkoły Argonaut i  pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka.

BajkOLAndia nie zakończy się w sobotę. Pewne jest to, że w ramach  kontynuacji akcji odbędzie się jej druga odsłona – BajkOLAndia Bis, której ważnym elementem będzie loteria fantowa. Miejsce akcji – 23 maja w godz. 13.00-17.00 w Międzynarodowej Szkole Argonaut podczas jubileuszu 5-lecia międzynarodowych placówek ARGONAUT.  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej loterii fantowej, ponieważ można wylosować w niej bardzo ciekawe upominki i być pewnym wygranej, bo każdy los wygrywa!

Tegorocznym celem akcji jest zebranie środków na realizację Kampanii Ładnego Pisania i organizację otwartych warsztatów kaligraficznych w Centrum Zdrowia Dziecka i Muzeum Literatury w Warszawie.

Pamiętajmy o tym, że BajkOLAndia to akcja cykliczna, której celem jest pomoc najmłodszym, dlatego też współpracuje co roku z określoną fundacją. W 2012 roku była to fundacja Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie Bez Barier. W kolejnych edycjach akcję wspierały: Fundacja Mam Serce i Fundacja Przyjaciółka.
Natomiast w tym roku współpracujemy natomiast z Fundacją Kreatywny Instytut Promocji Idei co niezmiernie cieszy!

 Współorganizatorami akcji są Międzynarodowa Szkoła Argonaut i Centrum Zdrowia Dziecka.  

Natomiast tegorocznymi partnerami wydarzenia zostały firmy: ASA, Vippi Design, Luminosfera, Venis.pl, Skin Institute, Kod, Oscrobia, Zulana, Dermamedic Palace, Rubia, Nessi, Panache, Loft You, Pole Position, Colway, Venis, My Organics, Oskroba.

 

Strona akcji: www.bajkOLAndia.com.pl

Fanpage akcji: https://www.facebook.com/BajkOLAndia

Komentarzy: 2 dla “BajkOLAndia w Centrum Zdrowia Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>