BlogStar -> Bartek Jędrzejak -> Banda pozytywnie zakręconych

Banda pozytywnie zakręconych

Myślę, że moi nauczyciele dykcji, logopedzi z którymi przez lata pracowałem a nawet głos Polski : Pani Krystyna Czubówna mogą być ze mnie dumni. Kim będę? Może zającem, niedźwiedziem. Jest też motyl, biedrona i inni… O co chodzi? Już wyjaśniam ….

Bartek Jędrzejak: Banda pozytywnie zakręconych - BlogStar.pl

Cały czas, jak na razie bezskutecznie, próbuję się zmobilizować do tego, żeby liczyć wszystkie przejechane rocznie kilometry. Przejechane w podróżach pogodowych. Myślę, że bez liczenia, po Polsce i świecie będzie lekko kilkaset tysięcy kilometrów. ..

Ostatnio „zaliczyłem” Śrem. Małe miasteczko jakieś 30 kilometrów od Poznania. Dlaczego o nim piszę? Bo warto!!!! Bo jak dla mnie z takimi ludźmi, pomysłami, odwagą, dążeniem do celu i wartościami Śrem spokojnie może być stolicą ….:) Pobliska duża metropolia Poznań… może pozazdrościć.

Bartek Jędrzejak: Banda pozytywnie zakręconych - BlogStar.pl

Wszystko w przedszkolu „Słoneczna 6„ a w nim silna grupa, żeby nie powiedzieć „banda pozytywnie zakręconych”, którzy udowadniają, że niemożliwe bardzo szybko staje się możliwe. Chcą pomagać najbardziej potrzebującym . Nie wystawiają jednak ręki po „dajcie nam”. Poprzeczkę postawili bardzo wysoko i właśnie przez nią przeskakują…Smile

Bartek Jędrzejak: Banda pozytywnie zakręconych - BlogStar.pl

Wymyślili ,że nagrają audiobooki z bajkami dla dzieci. Wydadzą je na płytach i książkach. Zarobioną „kasę” przekażą dla najmłodszych. Najbardziej potrzebujących maluchów.

I zaczęło się… Najpierw ogólnopolski konkurs na bajki dla dzieci… Głównie te poruszające temat niepełnosprawności najmłodszych. Z kilkudziesięciu wybrano kilka najlepszych. Potem w przedszkolu „szaleńcy” wybudowali profesjonalne studio nagrań. Są bajki, sprzęt, specjaliści od techniki. Kto czyta? I tu wielka odwaga i wiara ludzi z małego miasteczka Śrem. Kilka tygodni poszukiwań maile, telefony, rozmowy i…. do studia zjeżdżają gwiazdy i nagrywają bajki. Między innymi: Magdalena Różczka, Olga Bończyk, Joasia Jabłczyńska, Agnieszka Kaczorowska, Aldona Orman, Andrzej Młynarczyk, Bartek Obuchowicz, Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Stefano Terazzino i wielu innych. Czytam i Ja….Laughing

Bartek Jędrzejak: Banda pozytywnie zakręconych - BlogStar.pl

Czasem trzeba na chwilę przerwać nagrania bo maluchy wychodzą na korytarz i robi się głośno. W tak wesołym i zakręconym studiu nagrań jeszcze nie byłem….:)

Bartek Jędrzejak: Banda pozytywnie zakręconych - BlogStar.pl

Bajki już za dwa miesiące mają się pojawić w sklepach… Ciekawe co z nas będzie… To znaczy z nas czytających. O zawodowych aktorów jestem spokojny ale…. Choćby Ja?…. Może być wesoło. Maluchy w mojej rodzinie już zacierają łapki.

Energii , której dostałem w Śremie wystarczy mi na kilka tygodni. Niesamowici,  bezinteresowni ludzie z pasją i wielkimi sercami… Kuba, Tomek, Krzysiu, Gnieniu, Natalia i Ania ….. Gratuluję!!!! Jesteście WIELCY!!!!! Ja już „poczytałem”… Za tych przed którymi jeszcze „poczytanie” trzymam kciuki…Smile

Bartek Jędrzejak: Banda pozytywnie zakręconych - BlogStar.pl

I już mam zamówienia na pierwsze audiobooki z bajkami dla dzieci  ze śremskiego przedszkola  „Słoneczna 6 „

Komentarzy: 3 dla “Banda pozytywnie zakręconych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>