BlogStar -> Anna Popek -> Bar Refaeli i Formuła 1

Bar Refaeli i Formuła 1

Czy wiecie, że była narzeczona Leonardo Di Caprio- Bar Refaeli jest fanką wyścigów Formuły 1? Ten sport ponoć podobał jej się od zawsze, ale odkąd została ambasadorką Williams Martini Racing Team trochę  służbowo ogląda wszystkie wyścigi i kibicuje swojej drużynie. 

Anna Popek: Bar Refaeli i Formuła 1 - BlogStar.pl

Anna Popek: Bar Refaeli i Formuła 1 - BlogStar.pl

A ma komu, bowiem w tym samym teamie jeździ Felippe Massa -wicemistrz świata  w Wyścigach F1 i wielokrotny zdobywca miejsca na podium. Skądinąd człowiek czarujący i skromny, Brazylijczyk z urodzenia obecnie mieszkający w Monako. 

Anna Popek: Bar Refaeli i Formuła 1 - BlogStar.pl

Również w Monako mieszka  Valteri Bottas- drugi członek Teamu. Ten zaś jest Finem i jak t Finowie-jest, powściągliwy, nawet trochę zawstydzony zamieszaniem wokół własnej osoby, o ujmującym, nieśmiałym uśmiechu. Bar jest ozdobą tego teamu- sama nie jeździ, ale wnosi do grupy trochę swojego stylu- modę i witalność. Na wywiad z całą trójka poleciałam do Londynu- tam bowiem odbywała się ich oficjalna sesja fotograficzna Williams Martini Racing Team.

Anna Popek: Bar Refaeli i Formuła 1 - BlogStar.plWywiady mieliśmy skończyć najdalej o 18 -tej, więc w planach był jeszcze spacer ulicami Londynu, może krótkie zwiedzanie i zakupy w jednym tylko sklepie.   Tymczasem przyjechaliśmy prosto z lotniska do studia położonego w nieco peryferyjnej dzielnicy miasta. Ekipa foto dość liczna, było też kilku dziennikarzy z innych stacji, ale na planie panował spokój. Wywiady z kierowcami poszły dość szybko i sprawnie- byli bardzo mili i starali się odpowiadać rzetelnie, choć  było  to ich kolejne tego dnia nagrania. Na koniec nagranie z Bar Refaeli. Podobno jej imię po hebrajsku oznacza  naturalna, dzika, wolno rosnąca i tak tez trochę jest.   Bar do sesji  miała na sobie białą marynarkę i czarną spodnie i widać było w tym stroju jaka jest szczuplutka. Do rozmowy ze mną przebrała się już w coś bardziej swobodnego. 

Anna Popek: Bar Refaeli i Formuła 1 - BlogStar.pl

Dziewczyna jest śliczna -choć rzadko  się uśmiecha  i bardzo zgrabna. Dopatrywałam się w jej rysach polskich korzeni, bo jej babcia pochodziła z Polski. Może faktycznie zielono- niebieski kolor oczu rzadko spotykany w Izraelu ? Nie mogłam ustalić z jakiego miasta w Polsce pochodziła  rodzina Bar, bo nie pamiętała, poza tym babcia  nie mówiła wnuczce zbyt wiele o naszym kraju. Karierą Bar zajmuje się jej mama- jest znakomitą business Woman- jak twierdzi sama zainteresowana i dba o modelkę na pewno najlepiej , jak można. Bar kocha modeling, lubi kamerę i pracę przed obiektywem. Kiedy zapytałam ja o to, jak pielęgnuje  urodę – 4 czerwca skończyła  30 lat- powiedziała , że jest po pierwsze pije dużo wody, a pod drugie jest szczęśliwa. Że – choć może brzmi to banalnie- to gdy człowiek jest szczęśliwy sam ze sobą, gdy spędza czas z ludźmi , których lubi i robi to, co kocha- widać o na jego twarzy. Trudno się z tym nie zgodzić, ale miałam nadzieję  że  Bar zdradzi nam jakiś prosty naturalny patent na przykład na cienie pod oczami. Nic z tego :) Trzeba szukać dalej. 

Anna Popek: Bar Refaeli i Formuła 1 - BlogStar.pl

Na koniec rozmowy dałam jej ogromne pudło w środku którego znajdował się prezent od Martini – piękna suknia zaprojektowana przez Joannę Hawrot- finalistkę konkursu  Projektant Roku #BEGINDESIRE, którego to konkursu Martini jest sponsorem. Ucieszyła się bardzo i obiecała, że założy. Jedyny mały minus wyjazdu jest taki, że nie zdążyłam zwiedzić  miasta, muszę więc  koniecznie wybrać się tu jeszcze raz . Ale mam nadzieję, że trafi się okazja! Świat jest taki ciekawySmile

 

Komentarzy: 3 dla “Bar Refaeli i Formuła 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>