BlogStar -> Dorota Gardias -> Blondi

Blondi

Od zawsze chciałam mieć blond włosy, ale „czaiłam się”. Miałam poczucie, że będzie to niezgodne z moim wizerunkiem. Nigdy wcześniej też nie eksperymentowałam z kolorem. Zmieniłam tylko fryzurę z długich na krótkie. Kolor włosów pozostawał niezmienny – albo bardzo ciemne: brązowe lub czarne, albo kasztanowe. 

Dorota Gardias: Blondi - BlogStar.pl  Teraz nastąpił przełom!

Zaczęło się od takich delikatnych przejaśnień, refleksów, a potem fryzjer zaproponował mi kolor rudawy… i tak powoli, małymi kroczkami zaczęliśmy iść w stronę zupełnie innego wizerunku. Mój fryzjer pewnego dnia zapytał: „To co,  robimy jasne?”.  I to był właśnie ten dzień. Miałam na tyle odwagi, pozytywnej energii, że zgodziłam się. Jeśli coś pójdzie nie tak, przemaluję włosy na ciemnie. W końcu to tylko włosy!

Z pierwszej zmiany nie byłam do końca zadowolona, bo przy takim ściąganiu koloru włosy najpierw są żółtawo-zielonkawe. Ale daliśmy sobie tydzień i po  tygodniu kolejne koloryzacja wprowadziła mnie w zachwyt! Teraz nie wyobrażam sobie ciemnych włosów.

Dorota Gardias: Blondi - BlogStar.pl

Podejrzewam, że nigdy już nie wrócę do takich  ciemnych barw. Może to będą rudy, może kasztanowe, ale nie brązowe. Jak się czuję z blond fryzurą? Lekko, świeżo, inaczej. Mam inny wizerunek – wydaje mi się, że łagodniejszy.  I naprawdę fajnie ludzie reagują na tę zmianę.  Rysy twarzy zrobiły się miękkie. Ten kolor odmładza, a ja ma 35 lat,  więc muszę już się odmładzać:).

Dorota Gardias: Blondi - BlogStar.pl

Nie korzystam z botoksu, więc zaszalałam z kolorem włosów. Polecam wam takie wizerunkowe eksperymenty, dodają mnóstwo pozytywnej energii Smile

Dorota Gardias: Blondi - BlogStar.pl

Komentarzy: 8 dla “Blondi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>