BlogStar -> Robert Moskwa -> CELEBRITY SPLASH – DLACZEGO?

CELEBRITY SPLASH – DLACZEGO?

„Za spokojnie to życie przeżyłam. Eeech, za spokojnie….” – wyznała mi znutką wyraźnie wyczuwalnej goryczy pewna ekspedientka w sklepie spożywczym.Była mniej więcej w moim wieku. O nic jej nie pytałem. Żartowała z koleżankąi nagle jej się taka puenta nasunęła. Nie chciałbym mieć nigdy podobnychprzemyśleń. Życie mamy tylko jedno.

Dlatego pytany kiedyś o powody mojego udziału w „Jak oni śpiewają” czy teżpóźniej w „Gwiazdy Tańczą na Lodzie”, czy w końcu teraz w „Celebrity Splash”odpowiadam niezmiennie: bo to piękna przygoda jest!

Robert Moskwa: CELEBRITY SPLASH - DLACZEGO? - BlogStar.pl

Człowiek poznaje obszary całkowicie mu nieznane, poznaje nowych, fantastycznych ludzi, przeżywa cudowne momenty, ale również i momenty bolesne. Te ostatnie też są po coś. Kształtują nas. Uodparniają. Utwardzają. Zgodziłem się więc na skakanie do wody, choć moim największym w tej mierze osiągnięciem było wskoczenie do basenu ze słupka startowego. Jak dziś pamiętam, ile czasu zajęło mi przełamanie się, by skoczyć na główkę.

Robert Moskwa: CELEBRITY SPLASH - DLACZEGO? - BlogStar.pl

Przychodziłem na basen przez kilkanaście dni pod rząd. Podchodziłem do jegokrawędzi i…. nie, jeszcze nie dzisiaj. Dzisiaj podobne rozterki przeżywam stojąc na 3, 5, 7 metrach. Z 10. metrów nie odważyłem się jeszcze skoczyć. Przyjdzie czas.

Robert Moskwa: CELEBRITY SPLASH - DLACZEGO? - BlogStar.pl

W ostatnią niedzielę sam siebie przeczołgałem. Przez ponad 3 godziny ta sama procedura: kuczna do przodu z trampoliny 1 m, do brzegu, na trampolinę,kuczna w przód, do brzegu, na trampolinę…” itd. Walczyłem z odruchem, który ma chyba każdy z uczestników, a może w ogóle każdy z nas. Zamiast skakać w górę, skaczemy do przodu. Przez to nie ma czasu na ewolucję, przez to ląduje się na brzuchuWink

Nie wiem, na ile udało mi się pozbyć tego nawyku, ale wiem, że udział w tym programie jest cudowną przygodą, której życzę każdemu z Was.

 Robert Moskwa: CELEBRITY SPLASH - DLACZEGO? - BlogStar.pl

Komentarzy: 7 dla “CELEBRITY SPLASH – DLACZEGO?

  1. Naprawdę wciąż zastanawia mnie dlaczego w ogóle pada to pytanie. Gdyby ktoś zapytał czy masz ochotę na fajna zabawę, nowe doświdczenia, na poznanie rewelacyjnych ludzi, na pokonanie swoich lęków. Odpowiedź zawsze powinna być ta sama: TAK OCZYWIŚCIE ŻE TAK! Ten program to także walka z samym sobą. Ludzie którzy są na to gotowi są godni naśladowania. ja naprawdę bardzo Was podziwiam bo wiem że z moim lękiem wysokości nie poradziłabym sobie:( życze powodzenia. Będę kibicować mocno i śledzić Państwa zmagania-a będzie co oglądać. Pozdrawiam Serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>