BlogStar -> Rafał Brzozowski -> Choinki z RMF FM

Choinki z RMF FM

Witajcie Kochani. Za chwilę przyjdą święta jak mówi jedna z moich piosenek, więc już powoli składam Wam najlepsze życzenia świąteczne. Dzisiaj miałem okazję zrobić to osobiście dla mieszkańców Szczecina. Ruszyła coroczna akcja Choinki od RMF FM, w której biorę udział po raz kolejny.

Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -011W tym roku zaczęliśmy spotkanie od wręczenia choinek Straży Pożarnej, następnie pojechaliśmy na stację benzynową, aby odszukać Pana Tomka, który rok wcześniej przybiegł z pracy na Plac Lotników i prosił o choinkę dla swoich dzieci. Bał się, że może stracić pracę, a bardzo mu zależało zrobić radość rodzinie, więc w tym roku pojechaliśmy z reporterem RMF do niego. Był niesamowicie zaskoczony, myślę, że to będzie niezapomniana wizyta dla niego.

Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM

Z mikrofonem w dłoni i autem z choinkami ruszyliśmy do lokalnej wojewódzkiej stacji Pogotowia, by tam również zostawić jedną z choinek. Przecież zdrowie również jest bardzo ważne w okresie Świąt, a pracownicy pogotowia nie mogą sami przyjść na plac, gdzie można było otrzymać to symboliczne drzewo, dające tyle radości. Były zdjęcia, autografy i przede wszystkim życzenia.

Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -003 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -002

Od godziny 11- tej ruszyło rozdawanie choinek na Placu Lotników i chociaż było zimno tego dnia, to atmosfera robiła się gorąca z minuty na minutę. Tłum był niesamowity ale myślę ze każdy kto cierpliwie poczekał otrzymał swoją nagrodę. Cały czas można było zaśpiewać kolędy, bądź piosenki świąteczne. Z wielką ochotą wykonałem kilka swoich utworów, między innymi „Za chwilę przyjdą święta”. To wszystko sprawiło, że poczułem już klimat Świąt i chociaż zawodowo dzieje się u mnie teraz bardzo dużo, to chciałbym już znaleźć się w rodzinnym gronie najbliższych i odpocząć trochę z taką radością, jaką można było zauważyć od odbierających choinki mieszkańców tego pięknego miasta. Raz jeszcze dziękuję za to spotkanie w Szczecinie, napiszę jeszcze kilka słów przed świętami, ale już składam Wam najlepsze życzenia świąteczne .

Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -006 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -005 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -004 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -001 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -008 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -009 Rafał Brzozowski Choinki z RMF FM -010

Wszystkiego co najlepsze .

Rafał Brzozowski

 

Komentarzy: 4 dla “Choinki z RMF FM

  1. Strasznie żałuję,że nie wiedziałam o Twojej wizycie w Szczecinie. Moje córeczki (4 i 6 lat) uwielbiają Twoje piosenki. Pewnie nie uwierzysz ale obie płyty są naprzemiennie słuchane w aucie.
    Na domiar złego widziałam Cię w środę pod Kaskadą i nie pomyślałam,że mogłam się zatrzymać i poprosić o autograf dla moich dziewczynek na płytach. Gapa ze mnie i tyle.
    Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>