BlogStar -> Bartek Jędrzejak -> Chwila z Wenus…

Chwila z Wenus…

Materiał promocyjny

Współczesny mężczyzna niestety nie ma lekko. Bo nie jest lekko sprostać  wymaganiom współczesnej kobiety. Inteligencję, uczucia, wykształcenie zostawiany na razie z boku. Pod lupę bierzemy ten pierwszy moment.

 Bartek Jędrzejak: Chwila z Wenus... - BlogStar.pl

Zauroczenie, jak kto woli chemię czy inne pierwiastki… I nikt mi nie powie, że wygląd nie ma znaczenia. Po ten pierwszy moment, kilka chwil, to właśnie zwrócenie uwagi. Kobiety bardzo dokładnie oceniają mężczyzn i vice versa. Na co zwracają uwagę? Zrobiłem szybkie rozpoznanie wśród swoich koleżanek i propozycji jest wiele… Tembr głosu, włosy, zęby, paznokcie, pośladki, łydki, dłonie, stopy i brzuch…No właśnie brzuch. W pewnym wieku już nie jest tak łatwo. Efekty chcielibyśmy mieć od razu, a z brzuchem nie jest tak prosto. To jeden z mięśni, który najtrudniej wyrzeźbić. Wymaga maksimum pracy i wysiłku. Zresztą, wie o tym każdy facet, który już ma albo marzy o wakacyjnym sześciopaku. Jak wdzięcznie mówi Dżołana Krupa: six-pack…

Co by nie powiedzieć jest pewna prawidłowość – facet z płaskim brzuchem narzuci na siebie zwykły biały t-shirt, jeansy, sportowe buty i jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Z maskowaniem brzucha nie jest już tak łatwo…

  Dużo pracy, bo i siłownia, dieta. Wskazany systematyczny sport: rower, basen… Co jednak zrobić, kiedy na to wszystko nie wystarcza czasu, nie ma regularności. Jak wspomóc pracę nad mięśniami brzucha? Przyznam się, że znalazłem i testuję.

Bartek Jędrzejak: Chwila z Wenus... - BlogStar.pl

To właśnie VENUS, a dokładnie VENUS FREEZE. Zabieg, który przyspiesza modelowanie sylwetki. To wykorzystanie pola magnetycznego i fal radiowych. Fale radiowe są rozgrzewane do temperatury 45 stopni Celsjusza. I… zaczyna się specjalny masaż brzucha. Nie wdając się w szczegóły, chodzi o rozkładanie,  topienie, rozbijanie tłuszczyska.

Masowanie brzucha „na gorąco” trwa około 20 minut. Zabieg jest przyjemny. Okazuje się, że rozbijać tłuszcz czy niwelować cellulit na ciepło można wszędzie, od twarzy po uda. Zabieg uwalnia tkankę tłuszczową, poprawia produkcję kolagenu i elastyny, poprawia ukrwienie.


Po zabiegu trzeba bardzo dużo pić…Dzięki temu oczyszczamy organizm i wypłukujemy rozbite cząstki. Oczywiście wszystko, co ma dać efekt, musi być cykliczne. Zatem najlepszy jest cykl 6 zabiegów i po 2-3 miesiącach powtórzyć. Jako wspomaganie ćwiczeń i diety w ciężkiej walce o płaski mięsień piwny jest bardzo pomocny…:) Nie wspomniałem jeszcze o jednym, a to ważne… Cykl zabiegów w promocji to 1400 zł. Trzeba po prostu pytać.

Bartek Jędrzejak: Chwila z Wenus... - BlogStar.pl

Walka trwa…i trochę jeszcze przede mną. Mój zabieg to temperatura max 45 stopni Celsjusza. Są  jednak mistrzowie, którzy na swoim koncie mają już temperaturę 60 stopni Celsjusza…

Jeszcze raz podkreślam – daje efekty, ale jako cykliczne wspomaganie diety i ćwiczeń…:)

Gdzie?

La Beaute CliniQue

ul.Cicha 5/5, Warszawa tel. 22 828 02 93

ul. Wiejska 20/3, Warszawa tel. 22 629 87 18

zabieg VENUS FREEZE… 

 

Komentarzy: 7 dla “Chwila z Wenus…

  1. Panie Bartku! niczego w wyglądzie Panu nie brakuje, w przeciwnym razie nie dopuściliby Pana do występowania przed kamerami;);) i proszę mi wierzyć, że żadna „normalna” dziewczyna nie szuka niedoskonałości w wyglądzie typu: wielkość brzucha, pośladków, rąk itp.., jeśli mężczyzna potrafi się zachować i szanuje kobietę..etc. ..aa i proszę nie zostawiać inteligencji i uczuć na bok!! bo tego właśnie najbardziej brakuje współczesnym mężczyznom!!!!;)..

  2. namówiłam mojego meżczyznę, przekonałam go, że każdy może 😉 Od dziś biegamy :), od jutra dieta i dał się namówić także na zabiegi! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>