BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Czerwcowe wieczory, czyli co słychać w modzie

Czerwcowe wieczory, czyli co słychać w modzie

Nadszedł czas wieczornych wyjść. Jest już całkiem ciepło, więc śmiało można się pokusić o odsłonięte ramiona. Co chyba nawet wpisuje się w aktualne trendy. Jeszcze niedawno modny był odsłonięty brzuch, mini jak zwykle w modzie (pod warunkiem, że ma się figurę Anji Rubik 😉 ) ale ramiona mają szansę stać się kolejnym trendem. Więc i ja poszłam w tym kierunku.

IMG_2843 IMG_2842 0002HU0NBAISDJMF-C322-F4

Jak wiecie nie lubię spędzać zbyt dużo czasu przed lustrem, więc wybrałam opcję wygodnego kucyka w wersji push-up, do tego mocno podkreślone oczy i srebrna kreacja. Całość złamałam delikatnie różową szminką. Mam to szczęście, że moja górna część ciała jest dużo bardziej drobna niż dolna, dlatego ekspozycja obojczyków mi służy 😉 Niby lato, ale projektanci już przypominają nam o jesieni i zimie. Nic więc dziwnego, że w środku letniego dnia zostałam zaproszona do obejrzenia jesiennych propozycji marki Mohito. Dużo czerni, trochę błysku, skóra i kobalt. Oto co nas czeka w nadchodzącym sezonie. Osobiście bardzo upodobałam sobie jesienną modę – ze względu na obecność płaszczy, botków i szali. I patrząc na a la diamentowe, błyszczące naszyjniki mam wrażenie, że projektanci nieco dają już nam znać, że coraz bliżej do karnawału. Chociaż mi się jeszcze wcale nie spieszy bo przecież wakacje dopiero się zaczynają!

IMG_7244 IMG_0867

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>