BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska hula !

DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska hula !

Witajcie,

kto jest tu stałym bywalcem ten wie, że projekt DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska to zarówno etiudy taneczno-aktorskie, które tworzę i umieszczam na swoim kanale na YouTubie (zapraszam do subskrypcji :)TUTAJ ), ale to także warsztaty z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. 

Od grudnia zeszłego roku jeżdżę po całej Polsce na spotkania, które mają na celu z jednej strony budzenie pasji tańca u innych, ale także mają pokazać, że taniec to sposób na rozwój. Dlatego bardzo często połączone są z wykładem motywacyjnym.

danceworldbyagnieszkakaczorowska3 danceworldbyagnieszkakaczorowska10 danceworldbyagnieszkakaczorowska13

Jest to projekt charytatywny. Moje wizyty odbywają się najczęściej w małych miejscowościach, takich jak Biskupice Zabaryczne, Złotokłos czy Niepruszew, gdzie dostęp do szkół tańca jest ograniczony. Przyjeżdżam do szkół, przedszkoli, różnych ośrodków, domów dziecka, czasem tak po prostu a czasem przy okazji różnorakich imprez, festynów itp. Są to spotkania, które mają także pokazywać, że jest na świecie miejsce na dobro, bezinteresowną miłość, ciepło i że takie ludki jak ja, które można zobaczyć w telewizorze, niczym nie różnią się od innych. Podczas mojej wizyty przede wszystkim tańczymy, uczymy się, ale zawsze jest czas na zwykłe rozmowy, zdjęcia, autografy. Wiecie, że to właśnie ta działalność daje mi najwięcej wspaniałych chwil, dumy i nagród? Bo największą nagrodą są te wszystkie uśmiechy, spojrzenia pełne miłości, przytulenia, zaskoczenie w oczach najmłodszych, którzy do ostatniej chwili nie wierzą, że przyjadę… To cudny czas. Robię tego jak dużo się da, dopasowując to do innych obowiązków i wiem, że to część mojej misji, którą pragnę wypełniać całym sercem.

danceworldbyagnieszkakaczorowska15 danceworldbyagnieszkakaczorowska9 danceworldbyagnieszkakaczorowska14 danceworldbyagnieszkakaczorowska12 danceworldbyagnieszkakaczorowska11

Cieszę się gdy do projektu włączają się Fundacje czy konkretne firmy, marki, z którymi mogę zdziałać jeszcze więcej!

danceworldbyagnieszkakaczorowska4 danceworldbyagnieszkakaczorowska5 danceworldbyagnieszkakaczorowska6

Ostatnio do pomocy przyłączyła się marka materacy EVE (http://www.sleepeve.pl )dzięki której, podczas mojej wizyty z DANCEWORLD by AK w Złotokłosie, mogłam także przekazać wygodne, bardzo komfortowe, wysokiej jakości materace jednej z bardzo potrzebujących rodzin. Odwiedziłam dom, gdzie zamieszkuje piątka dzieci z rodzicami, którym życie położyło wiele przeszkód na drodze, ale którzy dzielnie walczą i przede wszystkim z miłością opiekują się swoimi pociechami.

danceworldbyagnieszkakaczorowska2

Dziękuję EVE – dzięki Wam zrobiliśmy dużo dobrego!

Jeśli i Wy chcecie, moglibyście, mielibyście pomysł jak przyłączyć się do pomocy i do mojego DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska, to serdecznie zapraszam do kontaktu – info@agnieszkakaczorowska.pl !

Na grudzień planuję kilka mikołajkowych spotkań, pomiędzy moimi próbami do Musicalu Karol. Chcę w tym przedświątecznym czasie puścić w obieg jeszcze trochę miłości, niespodzianek i uśmiechu… To jeden z moich ulubionych miesięcy! Może i dla innych się taki stanie. ☺

danceworldbyagnieszkakaczorowska1 danceworldbyagnieszkakaczorowska7 danceworldbyagnieszkakaczorowska8

Chcę podziękować wszystkim, z którymi się już widziałam w ramach mojego projektu – za wspaniałą energię i  chcę też wykrzyczeć ‚do zobaczenia’ wszystkim do których jeszcze przyjadę…!

#danceworldbyagnieszkakaczorowska oraz #roztańczyćPolskę  – oto co mam do zrobienia !

Komentarzy: 4 dla “DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska hula !

  1. Witaj Agnieszko,

    Wspaniale, że pomimo różnych przeciwności potrafisz dawać innym szczęście i motywować do działania. Piękna akcja. Rzeczywiście szkoda, że w mediach mało jest na temat Twoich charytatywnych akcji.

    Serdecznie Cię pozdrawiam,
    Aleksandra

  2. dlaczego prasa brukowa nie pisze o takich istotnych, dobrych rzeczach.??? A tylko plotki i oszczerstwa na temat pani Agnieszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>