BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska

DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska

Już po Świętach! Najedzeni, zrelaksowani? Choć może dla wielu z Was to ciągle okres odpoczynku, urlopu, wyjazdów. Dla mnie to jednak okres pracujący, ze względu na przygotowania do Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. I już dziś zapraszam Was 31.12 do włączenia największego karaoke na świecie. Pobawcie się razem z nami! Będzie moc, to pewne!

 To za kilka dni, a dziś chcę Was zaprosić do mojego tanecznego świata i przedstawić Wam projekt YouTube’owy „DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska“agnieszka_kaczorowska_o

Na moim kanale dotychczas mogliście znaleźć wspominki Tańca z Gwiazdami, a już teraz chcę Wam pokazać taniec w różnych odsłonach.

Taniec to moja pasja i to wiecie. Pragnę budzić pasję tańca w innych, rozpowszechniać sztukę jaką jest taniec i dawać innym emocje.

Taniec to mnóstwo emocji. Chcę aby każdy kto tylko ma dostęp do internetu, mógł je poczuć, zainspirować się i zwyczajnie…chcieć więcej!

 Będę dla Was nagrywać taneczne show, małe taneczne etiudy. Będę umieszczać relacje ze spotkań z dziećmi. Będę przekazywać najważniejsze chwile z mojego tanecznego świata. Jeśli zechcecie to pojawi się też nauka tańca.

 Zachęcam do subskrybcji kanału YT, a wtedy zawsze będziecie na bieżąco.

Już dziś relacja z grudniowej wizyty w Szkole Podstawowej numer 4 w Sochaczewie.

Kolejne spotkania w szkołach zaplanowane są na styczeń i na pewno będziecie mogli zobaczyć z nich relacje.

Uwielbiam pracować z dziećmi i ogarnia mnie radość gdy widzę, że mają przy tańcu dużo zabawy, gdy widzę większe i mniejsze talenty, gdy widzę że mają tak ogromny potencjał. Wierzę, że po takim spotkaniu będą bardziej chętne do tańca, że któreś poprosi rodziców o zapisanie go na zajęcia dodatkowe, a już na pewno że nie będą wstydziły się pięknie ruszać do muzyki. Podczas takich spotkań dużo też rozmawiamy i motto które wypłynęło podczas ostatniej wizyty to:  „Nieważne czy wygrywasz, czy zdobywasz nagrodę, ale ważne jaką drogę przebyłeś, w jaki sposób i czego się nauczyłeś, zanim tam dotarłeś.“ 

fot. Krzysztof Rogólska/BlogStar.plDanceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy tanecznefot. Krzysztof Rogólska/BlogStar.pl, Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy tanecznefot. Krzysztof Rogólska/BlogStar.pl, Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy tanecznefot. Krzysztof Rogólska/BlogStar.pl, Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy tanecznefot. Krzysztof Rogólska/BlogStar.pl, Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy taneczneDanceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy tanecznefot. Krzysztof Rogólska/BlogStar.pl, Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, warsztaty taneczne, pokazy tanecznefot. Krzysztof Rogólski/BlogStar

Jestem niezwykle ciekawa co urodzi się podczas kolejnych spotkań… :) Dzieci są wyjątkowo inspirujące jeśli chcemy ich słuchać.

Lekcja w Sochaczewie zakończyła się bardzo miłym gestem ze strony młodych uczniów, a mianowicie otrzymałam całą stertę pięknych rysunków, które przedstawiały moją osobę. Moją uwagę przykuło to, że na dużej ilości portretów mam mnóstwo brokatu i innych świecących elementów… Uroczo:) . Dla takich chwil warto żyć!

 A już 7.01 premiera pierwszej etiudy, klipu tanecznego, w zupełnie odmiennym klimacie… Jest to jedno show, które przygotowaliśmy z Kamilem Kuroczko. Nie mogę się doczekać! Odliczajcie dni razem z nami.

danceworld_kaczorowska_oIMG_0210

 Aga

Komentarzy: 4 dla “DANCEWORLD by Agnieszka Kaczorowska

  1. Czy miała by Pani ochotę przyjechać do szkoły w Przesmykach? To jest mała miejscowość a przyjazd znanej osoby rozbudził by dzieciaki do aktywnego działania. W wolnym czasie gdyby Pani ich zarazila tańcem moze chcialy by kontynuować naukę. Jestem mamą. 5 letniej córki lubi Panią i moze polubila by taniec. W razie Pani zgody to moj e-meil agnieszka_dudziuk0226@op.pl

  2. Gdy uslyszalam o Pani projekcie od razu stwierdziłam ze to jest dobry kierunek z Pani strony……..nie ukrywam ze super by było gdyby Pani również odwiedzila nasza mala miejscowość Galkow Duzy kolo Lodzi,poniewaz tu dzieci nie maja zadnej inspiracji może Pani by ja pokazala………pozdrawiam i gratuluje pomyslu

  3. Patrycja Peliwo

    Świetny pomysł z YT! Miło, że Pani lubi dzieci. Mam 14 lat, a moja siostra Małgosia 9 i chętnie zobaczyłybyśmy się z Panią chociaż na chwilę, jak uczniowie z Sochaczewa… Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>