BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Dbam o siebie!

Dbam o siebie!

Już druga połowa stycznia! Czas goni jak szalony, prawda? Jak Wasze postanowienia noworoczne i działania w kierunku nowych celów?

U mnie jest fantastycznie i to w każdej sferze życia! Aby jednak cieszyć się małymi cudownymi chwilami, które przychodzą do nas codziennie, musimy dbać o swój umysł i ciało. Obowiązki wymieszane z przyjemnościami, zdrowe odżywianie, duża aktywność, ale też regularny i mądry odpoczynek prowadzą mnie do czerpania radości i satysfakcji z  każdego dnia i po prostu do bycia szczęśliwym.

Agnieszka Kaczorowska: Dbam o siebie! - BlogStar.pl

 

Jestem szczęśliwa, bo DBAM O SIEBIE!

Jak mogliście się już zorientować, czytając moje wpisy, lubię zaciszne miejsca, gdzie mogę wpaść pomiędzy różnymi zajęciami, zregenerować się i pędzić dalej… Wiem, że lubicie, gdy Wam coś polecam, bo przecież nie zawsze wybierając fryzjera, kosmetyczkę, salon, gdzie można zrobić paznokcie czy udać się na masaż, mamy pewność, że będziemy zadowoleni z wykonanej usługi, czy rzeczywiście się zrelaksujemy i czy pieniądze, które wydaliśmy, są tego warte. Zatem czasem daję Wam znać o miejscach, do których warto zajrzeć, jeśli macie taką potrzebę… a zachęcam Was gorąco, aby raz na jakiś czas zadbać o siebie jeszcze bardziej niż na co dzień!

Agnieszka Kaczorowska: Dbam o siebie! - BlogStar.pl

 Dziś zwracam Waszą uwagę na nowy salon SPA, który mieści się w samym centrum Warszawy, a dokładnie w Pałacu Kultury i Nauki. Miejsce to nazywa się Dermamedic Palace i jest naprawdę godne polecenia! Udałam się tam na zabieg na ciało obejmujący peeling z masażem, a kolejnym razem na zabieg na twarz wraz z autorskim masażem twarzy. I to, moi Drodzy, jest błogie szaleństwo! Ten masaż twarzy potrafi przenieść w inną rzeczywistość. Pani, która go wykonuje, ma, jak dla mnie, magiczne ręce. Autentycznie odpłynęłam. Masaż tak naprawdę relaksuje nie tylko twarz, ale całe ciało i ducha.  W dodatku SPA pracuje na wyjątkowych włoskich profesjonalnych kosmetykach, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkałam, ale widzę ich bardzo pozytywne działanie. Pokusiłam się także o ich zakup do codziennej pielęgnacji, a że mam dziś imieniny, to mogłam sobie zrobić taki prezent w tym miesiącu! Wink

Gorąco polecam Dermamedic Palace, gdzie spotkacie oprócz pełnego profesjonalizmu, również niesamowicie ciepłą atmosferę z dobrą energią i domieszką luksusu.

 Dziś Dzień Babci! Nie zapomnijcie złożyć życzeń!  A może w prezencie dla babci voucher do SPA w samym centrum Warszawy? Jestem przekonana, że każda kobieta, w każdym wieku będzie zadowolona!

Agnieszka Kaczorowska: Dbam o siebie! - BlogStar.pl

fot. KeKi/BlogStar

Komentarzy: 7 dla “Dbam o siebie!

  1. Agnieszko wesprzyj Rafała Maślaka swoimi głosami aby to on wygrał w głosowaniu na Mistera International Internautów, oraz wesprzyj akcję I love Poland, przyda się Twój piękny uśmiech i radość z życia. Wszystkiego dowiesz się u Rafała na facebooku, nie chcę tutaj spamować. Pozdrawiam! :)

  2. Agnieszko, wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń (nawet tych najmniejszych, najgłębiej skrytych)!
    Do tej pory udaje mi się wytrwać we wszystkich noworocznych postanowieniach-rzuciłem papierosy, regularnie ćwiczę, w ciągu 3 tygodni napisałem prawie całą pracę magisterską :) Ten rok bardzo dobrze się zapowiada. Pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>