BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Design nie tylko dla VIP-ów

Design nie tylko dla VIP-ów

Zostałam niedawno zaproszona do ciekawego miejsca o wdzięcznej nazwie Nowy Showroom, na prezentację kolekcji wiosna/lato 2015 marki Vippi Design. Przyznam szczerze, że przed tym wydarzeniem nie bardzo kojarzyłam ten modowy brand i byłam ciekawa, co wyróżnia go spośród wielu innych.  

Aleksandra Mikołajczyk: Design nie tylko dla VIP-ów - BlogStar.pl

Na pewno można powiedzieć, że Vippi Design to colour power :), dający dużo energii i budzący pozytywne emocje. Ta polska marka powstała w 2010 roku z potrzeby,  jak twierdzi jej właścicielka, tworzenia wyjątkowych kolekcji dla małych VIP-ów. Dlatego też, projektantka i twórczyni tej marki Katarzyna Gałaj, którą miałam okazję poznać na prezetnacji, osobiście w swoim atelier opracowuje każdy model i wzór, co powoduje, że produkty tej marki są tak nietuzinkowe.

Aleksandra Mikołajczyk: Design nie tylko dla VIP-ów - BlogStar.pl

Oprócz dobrego kroju produkty Vippi Design wyróżnia wysoka jakość użytych do produkcji materiałów. Każda rzecz uszyta jest z najlepszej jakości certyfikowanych tkanin, które nie tylko cieszą oko, ale także pozwalają na pełen komfort ruchów i są w 100% bezpieczne.

Jednak to co jest dla mnie hitem i cechą charakterystyczną tej marki to wyjątkowe wzornictwo i soczyste, energetyczne kolory. Sprawiają one, że obok marki Vippi Design trudno przejść obojętnie.

To właśnie dzięki tej kompilacji nietuzinkowych wzorów, energetycznych barw i praktycznych krojów, ubrania te szybko znalazły uznanie, na tyle duże, że obecnie marka Vippi Design tworzy linie zarówno dla kobiet i dziwczynek. Tu mama i córka mogą się ubrać miemal identycznie, a co więcej nawet urządzić sobie sypialnie w takim samym stylu.:) Jest to możliwe, ponieważ obecnie marka ta ma trzy linie produktowe. Dwie modowe – Vippi Design, Vippi Basic oraz kolejną, z produktami dla domu – Vippi Home.

Mnie z oferty Vippi Desing, najbardziej do gustu przypadły właśnie elementy wystroju wnętrz: kolorowe i wzorzyste pufy oraz poduszki i słodkie maskotki.

Aleksandra Mikołajczyk: Design nie tylko dla VIP-ów - BlogStar.pl

Do gustu przypadły nie tylko mnie, ale również mojej ekipie filmowej i stały się one elementem dekoracji kilku odcinków programu PlusLab, w którym testuję telefony komórkowe.

Poza tym postanowiłam zrobić sobie z nimi kilka selfie. 😉
Jak widać, żaba z wystającym językiem i różowy pies z podbitym okiem, stali się moimi przyjaciółmi. :)

Aleksandra Mikołajczyk: Design nie tylko dla VIP-ów - BlogStar.pl Polecam Vippi Design wszystkim którzy lubią oryginalne wzornictwo, wysokiej jakości tkaniny, doskonałe wykonanie, a przede wszystkim pozytywną energię!

Komentarzy: 3 dla “Design nie tylko dla VIP-ów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>