BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Dobre Słowo na Święta

Dobre Słowo na Święta

Witajcie, dziś czyli 7 grudnia, rusza wspaniała akcja, której jestem Ambasadorką –  DobreSlowaNaSwieta.

Polega ona na tym, że do każdych życzeń, które nawzajem składać będą sobie Polacy za pośrednictwem Facebooka, marka Philpiak Milano dołoży od siebie 1zł. Organizatorzy liczą, że uda się uzbierać ok. 80 tys. zł na specjalistyczny sprzęt do kliniki Budzik. W akcji może wziąć udział każdy. Wystarczy zamieścić na swoim profilu krótkie, domowe wideo z życzeniami dla bliskich i dodać hashtagi #PhilipiakMilano oraz #DobreSlowaNaSwieta.

Pierwsze życzenia świąteczne złożą 7 grudnia Ewa Błaszczyk, założycielka Fundacji Akogo? oraz Andrzej Lach, Dyrektor Zarządzający Kliniki Budzik. Następnie na Facebooku swoje nagrania opublikują pierwsze ambasadorki akcji – Sylwia Gruchała oraz ja.


Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobre Słowo na Święta - BlogStar.plDo akcji #DobreSlowaNaSwieta może przyłączyć się każdy, wystarczy kilka prostych kroków:

1.Nagraj krótkie wideo swoim telefonem. Złóż życzenia bliskim Ci osobom (max. 5). Niech Twoje nagranie będzie spontaniczne, a życzenia płyną prosto z serca.

2.Zamieść nagranie na stronie Twojego Facebooka (na prywatnym profilu lub fanpage’u).

3.Zamieszczając filmik dodaj dwa hashtagi: #PhilipiakMilano oraz #DobreSlowaNaSwieta. W filmiku oznacz osoby, którym składasz życzenia. Niech dowiedzą się, że o nich myślisz i przyłączą się do akcji! 

Pieniądze, które zostaną zebrane, będą przeznaczone na zakup aparatu EMG dla kliniki Budzik, prowadzonej przez przez Fundację Akogo?. Akcja charytatywna będzie trwała do 31 grudnia. Organizatorzy na bieżąco będą informować o jej wynikach, m.in. za pośrednictwem fanpage’a Philipiak Milano na Facebooku.

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobre Słowo na Święta - BlogStar.pl

Jeden komentarz dla “Dobre Słowo na Święta

  1. Wspaniała akcja, już zbieram swoje siły i odwagę przede wszystkim i uczynię gest w kierunku pomocy, zachęcę również znajomych. Pani Ewo z Akogo? życzę powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>