BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Dobry podkład to połowa sukcesu…

Dobry podkład to połowa sukcesu…

Bez podkładu nie wychodzę z domu – powiem wprost!
Nie chodzi tylko o efekt wyrównania kolorytu skóry, ale również  zabezpieczenie skóry przed warunkami zewnętrznymi – wiatrem, dużym słońcem, mrozem, itp.
Każda z Was ten kosmetyk musi dobrać do swojej skóry. W mojej pracy, ale też i w życiu, gdzie nie zawsze mogę być prywatna, zasady są jasne: skóra nie może być błyszcząca, zbyt ciemna, bo wygląda starzej i na bardziej zmęczoną. Czy jest ktoś z nas, kto chce wyglądać staro! NIE! Ja też.
Podkłady czy fluidy wybieram różnych firm, choć przyznam szczerze, że zawsze radzę się moich wspaniałych telewizyjnych charakteryzatorek.

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobry podkład to połowa sukcesu… - BlogStar.pl

Oto sprawdzone moje typy:
Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobry podkład to połowa sukcesu… - BlogStar.plNa dzień kiedy mam prywatne wyjścia Fluidu Lirene Glam&Matt. To jak ogień z wodą – fluid jednocześnie rozświetla i matuje. To unikatowe połączenie jest możliwe dzięki zastosowaniu nowej generacji pigmentów soft focus, które rozpraszają światło; zachowują się jak opal, fenomenalnie korygując kolor w zależności od kąta padania światła. Wyjątkowo ważne jest w tym fluidzie to, że doskonale nawilża. Zawiera kwas
hialuronowy, który działa nawilżająco i wygładzająco. Jest rezerwuarem wilgoci w skórze. Tworzy na skórze filtr znacznie ograniczający parowanie wody. Ten spektakularny kosmetyk ma również działanie antiaging, dzięki zawartości wyciągu z guarany. Chroni przed promieniowaniem słonecznym, gdyż zawiera filtr SPF 15.
Na super wyjście – SUQQU. Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobry podkład to połowa sukcesu… - BlogStar.plTo Japoński wynalazek – uprzedzę – niedostępny w Polsce. Używają go modelki, aktorki, więc i ja go zdobyłam prosto z Londynu. Uprzedzę Wasze pytanie – drogi! Pierwszy raz, gdy go nałożyłam, wystraszyłam się – byłam biała jak Gejsza. Pomyślałam: cholera tylko dla Japonek! Wink.

Zmyłam i zaczęłam eksperymentować łącząc go z innym ciemniejszym fluidem. Efekt uzyskałam znakomity: jasna, jedwabista skóra. Wszyscy pytali na przyjęciu skąd ten efekt wypoczęcia na twarzy, a to SUQQU. Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobry podkład to połowa sukcesu… - BlogStar.pl

Mój ulubiony Giorgio Armani używam go na dzień i na wyjścia. Kiedy wiem, że będę fotografowana, zawsze nakładam dwie warstwy. Świetnie kryje niedoskonałości i nie tworzy maski na twarzy.
Na opaloną skórę zawsze NUDE DIOR. Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Dobry podkład to połowa sukcesu… - BlogStar.plPodkreśla naturalnie opaleniznę i skóra staje się jedwabista. Ten make up polecam na dzień i wieczorem.
To moje typy. Może podzielicie się swoimi odkryciami? Czekam!!!

Komentarzy: 6 dla “Dobry podkład to połowa sukcesu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>