BlogStar -> Omenaa Mensah -> Dołączyłam do akcji „Zarycz dla życia”

Dołączyłam do akcji „Zarycz dla życia”

Nic tak bardzo nie wkurza mnie jak ludzka głupota. A głupotą jest prowadzenie samochodu po alkoholu. Nigdy tego nie robię. Dla mnie nawet kieliszek wina jest niedopuszczalny w przypadku kierowcy. Wyobraźcie sobie, że od stycznia do czerwca tego roku liczba złapanych przez policję nietrzeźwych kierowców to już ponad 63 tys. (dane Komendy Głównej Policji) a to dopiero półmetek roku. Takim zachowaniom mówię stanowcze NIE, dlatego dołączyłam do akcji Zarycz dla życia, której zadaniem jest zmiana  postaw ludzi tak, aby zanim wsiądą za kierownicę podjęli odpowiedzialną decyzję i nie prowadzili po alkoholu, a także nie zezwalali tego robić swoim znajomym, czy bliskim.

Omenaa Mensah: Dołączyłam do akcji „Zarycz dla życia” - BlogStar.pl

„Zarycz dla życia” to polska edycja międzynarodowego projektu „Roar for Life”, którego inicjatorami byli kierowcy z teamu F1 Williams Martini Racing. Celem akcji jest zebranie w Polsce 30 tys. ryków, czyli dźwięków naśladujących ryk samochodu. Ważne jest, aby jak najwięcej osób zaangażowało się w akcję, a idea „Zarycz dla życia” trafiła do jak największej grupy kierowców i przekonała ich do podejmowania odpowiedzialnych decyzji. Ja już poparłam akcję, a kogo minowałam do kolejnych ryków? Zobaczcie sami.

Omenaa Mensah: Dołączyłam do akcji „Zarycz dla życia” - BlogStar.pl

 TWÓJ RYK MA ZNACZENIE! DOŁĄCZ DO NAS!

1. Nagraj film ze swoim udziałem, w którym ryczysz jak samochód wyścigowy

2. Wrzuć film na Instagram/Facebooka/Twittera/VK albo prześlij go za pomocą strony www.zaryczdlazycia.pl

3. Dodaj hashtag #ZARYCZDLAZYCIA i nominuj 3 znajomych.

 

Omenaa Mensah

Jeden komentarz dla “Dołączyłam do akcji „Zarycz dla życia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>