BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Dotykam = Wygrywam

Dotykam = Wygrywam

Aleksandra Mikołajczyk: Dotykam = Wygrywam - BlogStar.pl

Niedawno pisałam na temat akcji społecznej, w którą się zaangażowałam – Dotykam=wygrywam. Jak wspominałam, jest to akcja, której celem jest zwrócenie uwagi kobiet na coraz częściej występujący problem raka piersi przy jednoczesnym zachęceniu do samobadania. Akcja pokazuje też, jak ważnym dla zdrowia kobiety jest noszenie odpowiedniego biustonosza.

Aleksandra Mikołajczyk: Dotykam = Wygrywam - BlogStar.plJednym z elementów akcji było nagranie wideo promującego przedsięwzięcie. Wraz z innymi ambasadorkami akcji –  Elą Romanowską, Magdą Modrą, Nataszą Urbańską, Olą Kisio i Kasią Cichopek spotkałyśmy się na planie zdjęciowym i przed kamerami namawiałyśmy do uwierzenia w to, że „dotykam” znaczy „wygrywam”. Praca na planie była świetna i pełna zabawy. Pozytywna atmosfera w takich momentach jest najważniejsza, tu z pewnością jej nie zabrakło.

Było tak fajnie w Hotelu Double Tree by Hilton, gdzie odbyło się nagranie, że specjalnie dla Was po raz pierwszy stworzyłam fotograficzną dokumentację prezentującą robienie tego spotu od tzw. kuchni! Oto próbka mojej małej selfie sesji zdjęciowej z planu.

Mam nadzieję, że film Wam się spodoba bo, i tu muszę się pochwalić, za jego realizację odpowiadała Grupa Mediowa Moon Media, której jestem właścicielką! Jeśli chcecie go zobaczyć, kliknijcie w poniższy obrazek. Czekam na opinie :)

Aleksandra Mikołajczyk: Dotykam = Wygrywam - BlogStar.pl

Komentarzy: 5 dla “Dotykam = Wygrywam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>