BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Dotykam wygrywam!

Dotykam wygrywam!


Aleksandra Mikołajczyk: Dotykam wygrywam! - BlogStar.pl
Niewielu z Was wie, ale poza aktorstwem robię wiele innych rzeczy… wśród nich jest włączanie się w akcje społeczne i  charytatywne, ponieważ uważam, że to obowiązek każdego z nas. Jeśli mam więc możliwość pomocy innym, bardzo chętnie to robię.
Tym razem włączyłam się w akcję Dotykam Wygrywam, a zaprosiła mnie do tego bieliźniana marka  Panache. Na czym polega całe przedsięwzięcie? Przez cały październik Polki będą namawiane do oddawania swoich zużytych biustonoszy i wspierania działań na rzecz walki z rakiem piersi. Każdy kto przyniesie swój stary, zużyty, źle dopasowany biustonosz do wybranych sklepów i wrzuci go do specjalnego pojemnika – „Kosz na biustonosz” wesprze akcje i otrzyma rabat 20 zł na bielizną marki Panache. Po całej akcji zużyte biustonosze przekazane zostaną do recyklingu firmie LEIER, która wykorzysta je jako alternatywne źródło energii do tworzenia materiałów budowlanych.  Całkowity dochód z recyklingu otrzyma stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny wspierające walkę z rakiem piersi.
Poza tym akcja Dotykam Wygrywam edukuje do samobadania piersi i dobierania właściwych rozmiarów biustonoszy, bo te źle dopasowane, również mogą mieć szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.
Niedawno odbyło się też nagrywanie do video promującego akcję Dotykam Wygrywam – w filmie oprócz mnie, pojawią się też inny Ambasadorzy akcji, a w tym Kasia Cichopek, Ola Kisio, czy Artur Chamski, ale o tym już niedługo! :)
Na czym polega mój udział w akcji? Zostałam Ambasadorką i wspólnie z marką Panache i stowarzyszeniem Polskie Amazonki Ruch Społeczny zrobię wszystko, by kobiety odkryły to, jak ważna jest profilaktyka, dlatego namawiam… pamiętajmy o samobadaniu! :)

Komentarzy: 5 dla “Dotykam wygrywam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>