BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> DOTYKAM=WYGRYWAM

DOTYKAM=WYGRYWAM

Na początku października ruszyła czwarta edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM, której mam przyjemność być Ambasadorem. Akcja organizowana jest przez bieliźnianą markę Panache i ma na celu przypomnienie kobietom o potrzebie samobadania piersi, regularnych wizytach u ginekologa i konieczności noszenia dobrze dopasowanej bielizny. To również świetna okazja do pozbycia się starych biustonoszy i wsparcia działań związanych z walką z rakiem piersi.

mikolajczyk_akcja-dotykam-wygrywam

DOPASOWANIE MA ZNACZENIE

Według ostatnio przeprowadzonych przez So Chic badań blisko połowa polskich kobiet jest właścicielką ponad 6 biustonoszy, a dwie trzecie Polek przyznało się do posiadania takich, których nie nosiły od co najmniej roku! Ponad połowa naszych rodaczek deklaruje, że wykonuje samobadanie piersi, lecz zaledwie 20% z nich robi to regularnie, raz w miesiącu. Ponadto ponad połowa badanych od co najmniej roku nie konsultowała rozmiaru biustonosza z profesjonalną brafitterką. Myślę, że najwyższy czas kompleksowo zadbać o zdrowie piersi i wyczyścić szuflady z zalegających w nich, źle dopasowanych biustonoszy.

mikolajczyk_akcja-dotykam-wygrywam1

INAUGURACJA KAMPANII

3 października w Centrum Onkologii w Warszawie odbyła się oficjalna inauguracja kampanii, pojawiło się na niej wiele Gwiazd i sympatyków akcji m.in. Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Karolina Szostak, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Kisio, , Anna Popek, , Krystyna Kofta, Anna Gzyra, Ewa Mielnicka, Martyna Kaczmarek i ja 😉 Wydarzenie było świetnie przygotowane, dopracowane w najmniejszych szczegółach. Dla gości przygotowano wiele atrakcji, z których można było tego dnia skorzystać m.in. darmowe badanie mammograficzne i USG piersi, konsultacje dietetyka, czy diagnozy brafittingowe z marką Panache połączone z możliwością oddania starego biustonosza do re-(CYC)lingu i otrzymania kuponu rabatowego o wartości 20 zł na zakup nowego.

mikolajczyk_akcja-dotykam-wygrywam2

Podczas inauguracji odbyła się także premiera krótkiego filmu, w którym znane osoby namawiają Polki do dbania o zdrowie piersi: https://www.youtube.com/watch?v=ol2_qhHTWsY Film przygotowała firma Moon Media, ale ja też miałam w tej realizacji swój niemały udział – nie tylko wystąpiłam w filmiku, ale też użyczyłam swojego głosu jako tła do animacji :)

mikolajczyk_akcja-dotykam-wygrywam3

PAŹDZIERNIKOWY RE(CYC)LINKG

Ja już wyrzuciłam stare, źle dopasowane biustonosze, teraz kolej na Ciebie. J Jak to zrobić? Przez cały październik możesz wybrać się do jednego z salonów bieliźnianych biorących udział w kampanii Dotykam=WYGRYWAM i oferujących marki Panache, (adresy sklepów na www.dotykamwygrywam.pl), gdzie znajdziesz specjalny KOSZ NA BIUSTONOSZ. Wrzuć do niego swoje stare, znoszone, źle dopasowane biustonosze, które mogą zaszkodzić zdrowiu twoich piersi i wesprzyj Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Zebrane staniki zostaną przekazane do recyklingu firmie Leier, która wykorzysta je jako alternatywne źródło energii do tworzenia własnych wyrobów. Całkowity zysk z re-(CYC)lingu zostanie przekazany na cele statutowe Stowarzyszenia.

mikolajczyk_akcja-dotykam-wygrywam4

Każdy, kto weźmie udział w kampanii i zostawi w koszu swój zużyty biustonosz, otrzyma bon rabatowy o wartości 20 zł. na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache. Dodatkowo w sklepach z bielizną Panache klientki mogą skorzystać z wiedzy przeszkolonych przez specjalistów z Centrum Onkologii brafitterek na temat profilaktyki raka piersi oraz zaopatrzyć się w wykonane przez Panache na cele kampanii zawieszki pod prysznic zawierające instruktaż samobadania piersi.

mikolajczyk_akcja-dotykam-wygrywam5

Więcej informacji o akcji oraz adresy sklepów z bielizną marek Panache, które biorą udział w kampanii już wkrótce na stronie www.dotykamwygrywam.pl, www.panache.pl.

Uważam, że DOTYKAM=WYGRYWAM to ważna edukacyjna kampania, która mówi nie tylko o pięknie kobiecych piersi, ale przede wszystkim o ich zdrowiu. Piękne piersi to piersi zdrowe, systematycznie badane profilaktycznie, zawsze ubrane w odpowiedni stanik dobrany przez specjalnie szkolone brafitterki , dlatego całym sercem popieram tę akcję i zachęcam Was również do jej wsparcia.

Komentarzy: 2 dla “DOTYKAM=WYGRYWAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>