BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Drużyna 10

Drużyna 10

To że jesteśmy dwuosobową drużyną już pisałam, ale o tym że niedawno śmialiśmy się z podziału ról w tym zespole, to jeszcze nie wspominałam… :) kaczorowska-taniec63_n

Ustaliliśmy, że to ja jestem prezesem, dyrektorem, trenerem, coachem i zawodnikiem, a Kadziu drugim zawodnikiem i… kierowcą. 😉 Ale jak nie patrzeć stworzyliśmy drużynę. Drużynę o numerze 10.

Cieszymy się z tego składu i mocno trenujemy, aby pokazać się z jak najlepszej strony i nie zawieść naszych kibiców.  Już jutro (piątek) zaprezentujemy dla Was prawdziwą meczową rozgrywkę. Tańczymy paso doble i niecodziennie podchodząc do tematu, nie będziemy walczyć ze sobą, jak torreador z bykiem, tylko zatańczymy w jednej drużynie. Nic więcej nie będę opowiadać, zapraszam do Polsatu w piątkowy wieczór. Mam nadzieję, że pomysł Wam się spodoba i wesprzecie nas swoimi głosami. Wynik w tym turnieju zależy od Was, ale my obiecujemy dać z siebie wszystko!

 kaczorowska-taniec71_n kaczorowska-taniec45_n kaczorowska-taniec37_n

Ten występ kierujemy do wszystkich fanów polskiej siatkówki, ale także do wszystkich fanów sportu, a tak naprawdę do wszystkich tych, którzy czują się Polakami. Jestem dumna z tego, że jestem Polką i nigdy nie zapomnę jak usłyszałam nasz polski hymn po wygraniu Mistrzostwa Świata. Poczułam takie ogromne ukłucie w serduchu i słyszałam gdzieś po cichu „dałaś radę Mała! Polacy też potrafią!“.

kaczorowska-taniec_n kaczorowska-taniec41_n

Jasne, że potrafimy! Nie raz to udowodniliśmy i jeszcze nie raz światu pokażemy. Uwielbiamy w polskich sportowcach tę siłę walki i jako kibice nie opuszczamy ich, tylko wierzymy, że przyjdzie ten moment kiedy się uda, a niemożliwe stanie się możliwe.  kaczorowska-taniec

Wracając do naszej pary, myślałam, że to niemożliwe, aby tak wysoki sportowiec, siatkarz coś zaczął tańczyć i grubo się pomyliłam… Kadziu robi postępy, a mnie rozpiera duma. Po raz kolejny przekonuję się, że ciężka praca zawsze przynosi efekty, Oby tak dalej!

 Nasi wielcy sportowcy walczą dalej na świecie.

A nasza mała skromna drużyna walczy jutro na parkiecie Tańca z Gwiazdami. To dalej zabawa i to tylko pewien epizod, przygoda, a nie całe życie, ale uwierzcie, że w stworzenie takiego show też trzeba włożyć całego siebie, ogrom pracy, serca, energii i emocji.

Zatem, drodzy kibice, tańczymy i wierzymy, że będziecie!

 

Piątek, Polsat, godz. 20.

 Aga

Komentarzy: 4 dla “Drużyna 10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>