BlogStar -> Anna Samusionek -> DUŻE WYJŚCIE…WIELKA METAMORFOZA

DUŻE WYJŚCIE…WIELKA METAMORFOZA

„Duże wyjście” czyli event, na którym wiadomo, że będzie wielu fotoreporterów, kamery telewizji i programów rozrywkowych dla tzw. osób medialnych (do których się podobno zaliczamWink) wiąże się tak naprawdę ze sporym wkładem pracy i przygotowań.

Uwierzcie, że nie da się tego traktować w kategoriach rozrywki wiedząc, że będzie się obejrzanym i „opstrykanym” z każdej strony. Każdy fotograf czeka na ujęcie, dzięki któremu tabloidy będą mogły napisać o tym, jak to coś komuś wystawało,coś się przylepiło, coś wyszło nie tam, gdzie trzeba – o zgrozo widać mały cellulit bądź zmarszczki, albo ich nie widać z powodu oczywistych operacji plastycznych…Undecided Potem jeszcze różne portale w zależności od sympatii lub antypatii do danego celebryty ocenią jego kreację na plus lub na minus, często obrażając go osobiście jako człowieka, tak jakby ubranie było wyznacznikiem jego człowieczeństwa, choć najczęściej jest zwyczajnie wypadkową finansowych możliwości.

Po kilkunastu latach tkwienia w samym epicentrum tego absurdu można do niego nawet przywyknąć i jakoś się w nim odnaleźć, bo przynajmniej raz na jakiś czas po prostu chce się wyjść, by spotkać osoby, których w innych okolicznościach spotkać nie możemy lub po prostu wyrwać się z rutyny dnia. Zatem jeśli już – to warto zadbać o szczegóły.

Ja zaczynam od dłoni i paznokci, bo nie ma bardziej stresującej sytuacji, gdy trzeba chować ręce po kieszeniach…Surprised Od dłuższego już czasu z pełnym zaufaniem w tej kwestii oddaję się pani Iwonie Borowskiej z  Diamond Place, której hybryda jest niezniszczalna mimo mycia naczyń, sprzątania w domu, czy walki z oszronioną szybą samochoduSmile. Niezwykle cenię sobie swój czas i wbrew pozorom,nie lubię przesiadywać w salonach zbyt często, więc paznokcie wyglądające pięknie ponad dwa tygodnie są dla mnie dużym luksusem.

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Czesanie na „duże wyjście” to też z reguły czasochłonna inwestycja, a tym razem postanowiłam jeszcze bardziej zaszalećSmile Moja metamorfoza została już skomentowana przez wielu „znawców” anonimowych i takich, którzy mają odwagę podpisać się swoim nazwiskiem,więc może już czas na mój osobisty komentarz.

Minęło piętnaście lat, kiedy ostatnio miałam bardzo krótkie włosy. Jak wiele kobiet lubię zmiany, szczególnie z nowym rokiem, ale uczestniczenie w zdjęciach do serialu „Na Wspólnej” wiązało się z utrzymywaniem względnie tego samego kolorytu i długości włosów… Aż tu nagle okazało się, że mamy krótką przerwę w realizacji, a w dodatku moja postać przechodzi metamorfozę, której odmiana fryzury dobrze zrobi! Dostałam błogosławieństwo z produkcji! Teraz tylko trzeba było wziąć głęboki oddech i oddać się w ręce prawdziwej mistrzyni świata Marii Korzeniowskiej , która już od lat dba o moje włosy.

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Ciśnienie rosło mi z każdym obciętym kosmykiem, ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Bez względu na oceny i opinie innych, ja czuję się jak nowo narodzona, młodsza, lżejsza, dynamiczniejsza i bardziej seksi! Nie mogłam zrobić sobie lepszego prezentu noworocznego!

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Teraz znajome wydzwaniają do mnie zazdroszcząc mi odwagi i żałując, że ich mężowie ograniczają im wolność wyboru w tej kwestiiSmile Szczęśliwie, że ja chwilowo nikogo (no może poza produkcją) pytać o zgodę nie muszęSmile Choć jeszcze odruchowo sięgam na tył głowy, by poprawić kucyk, to powoli przywykam do luksusu braku pracy nad fryzurą, gdy wstaję rano z łóżka czy wracam z godzinnego joggingu. Mario – jesteś Wielka!!! Pozostało jeszcze wbić się w piękną suknię Kuby Boneckiego,trochę make-upu, pierś do przodu i na ściankęWink

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Pozdrawiam wszystkie odważne-krótko ostrzyżoneSmile

Anna Samusionek

Anna Samusionek: DUŻE WYJŚCIE...WIELKA METAMORFOZA - BlogStar.pl

Komentarzy: 8 dla “DUŻE WYJŚCIE…WIELKA METAMORFOZA

  1. Calosc wyglada po prostu super. Bardzo seksownie i kobieco. Prawdziwie kobiece ksztalty i wyzywajaca fryzura. Oj podoba mi sie, podoba…

  2. Też niedawno ścięłam włosy,troszkę dłużej niż Pani ale minimalnie,coś a’la Pani Kożuchowska,ale chce iść znowu do fryzjera i skrócić bardziej-coś w stylu jak Pani aktualnie ma.Zmiana na plus ogromna!Ładnemu we wszystkim ładnie:) Pozdrawiam Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>