BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Duży tydzień

Duży tydzień

Jak to w artystycznym życiu bywa, projekty przychodzą i odchodzą, przeplatają się, nic nie jest regularne, wszystko potrafi zmienić się z dnia na dzień, ale przede wszystkim… takie życie jest niezwykle zaskakujące i fascynujące. 

agnieszka_kaczorowska

Pamiętacie jak pisałam Wam o tym, że w programie Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami czułam się jak w rodzinie (przeczytacie o tym TUTAJ)? Wspominałam Wam, że chętnie będę do nich zaglądać i na pewno wspierać całym sercem, podczas gdy zajmę się nowymi projektami i dalej będę się rozwijać. Dużo w tym okresie się wydarzyło, pracuję nad kilkoma nowymi rzeczami, ale w wolnych chwilach obserwuję z ciekawością tę edycję… Aż tu nagle telefon! “Aguś, wpadniesz gościnnie? Zatańczysz w trio?” 

Miło. Ucieszyłam się. Pozamieniałam kilka rzeczy w kalendarzu. Tydzień pracy z tańcem dobrze mi zrobi. I jestem.

agnieszka_kaczorowska_taniec

Pamiętam jak tańce w trio po raz pierwszy pojawiły się w TzG. To było w 3. edycji w Polsacie. Tańczyłam wtedy z Krzyśkiem Wieszczkiem (występ możecie obejrzeć TUTAJ). Jeszcze nie do końca wiedzieliśmy wszyscy jak się w tym odnaleźć. To było coś innowacyjnego, ale wyszło świetnie. W ten sposób pomysł osadził się w programie.

Dołączyłam w sobotę do duetu Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Omyły. Młodzi, sympatyczni i kreatywni ludzie.  To bardzo ciekawa współpraca, super doświadczenie i przede wszystkim dużo dobrej zabawy. Mam nadzieję, że uda nam się stworzyć coś co Wam się spodoba. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w piątek w Polsacie!

kaczorowska1

Ten tydzień oprócz niespodzianek związanych z Tańcem przynosi wielki jubileusz “Klanu”.

Już w czwartek zostanie wyemitowany 3000 ODCINEK najdłuższej telenoweli w Polsce! Gdy zaczynałam grać w trzysta którymś odcinku, nikt się nie spodziewał, że ta przygoda potrwa tyle lat i że będę dorastać na oczach widzów, kreując postać Bożenki, której losy śledzą miliony Polaków. Ta postać w ostatnich miesiącach była w ciąży i już w tym tygodniu nastąpi rozwiązanie. Czy będzie to miało miejsce właśnie w tym znaczącym, jubileuszowym odcinku? Przekonacie się w czwartek. Zapraszam do oglądania na TVP 1.

agnieszka_kaczorowska_klan

Pozdrawiam Was ciepło,

mam nadzieję, że do zobaczenia przez ekran TV,

Aga

Komentarzy: 2 dla “Duży tydzień

  1. Witaj Agnieszko,

    Rzeczywiście masz duży tydzień pełen niespodzianek. W niedzielę w Wałbrzychu w roli prowadzącej, w poniedziałek wygrana w Wielkim Teście na Prawo Jazdy w TVP 1, w czwartek poród (w 3000. odcinku Klanu oczywiście), a w piątek tuż po porodzie gościnny występ w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Mam nadzieję, że przyniesiesz Adamowi szczęście i przejdzie dalej.
    A może będą jakieś jeszcze inne niespodzianki z Twojej strony? Np.: druga edycja Q&A lub druga etiuda pt. „Wspomnienie”, którą w lipcu br. nagrywałaś z Kamilem Kuroczko, a może jakiś konkurs?

    Serdecznie Cię pozdrawiam,
    Aleksandra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>