BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Dziki pocałunek

Dziki pocałunek

Dziki pocałunek. To połączenie pożądania ze słodkim urokiem. Ogromnej siły z romantyzmem. Dziki Pocałunek to prezent, jaki dostałam na urodziny.  Cudowny prezent od wyjątkowej osoby. Czy mogę Wam zdradzić więcej? Niech pomyślę…  może już wystarczająco rozbudziłam Waszą wyobraźnię?

Agnieszka Kaczorowska: Dziki pocałunek - BlogStar.pl

Od kiedy pamiętam, uwielbiam zapachy. Nie interesuję się tym, nie znam się na nazwach. Po prostu pociąga mnie piękna woń. Kocham kwiaty, które pachną. Kocham świeże powietrze. Kocham zapach pysznego jedzenia i palącego się drewna. Uwielbiam sobie zapalić pięknie pachnącą świeczkę i stworzyć wyjątkowy nastrój. Uwielbiam odwiedzać miejsca o niepowtarzalnym zapachu, a także uwielbiam, gdy ludzie pachną wyjątkowo.

Perfumy. To one tworzą nasz zapach.

Tak samo jak ubrania, dodatki, makijaż czy fryzura, perfumy to także nasz styl. Powinny odzwierciedlać naszą osobowość, pokazywać charakter. Dużo o nas mówią, ale w sposób niedosłowny. Poprzez zapach również dajemy się poznać i wzbudzamy czyjeś zainteresowanie bądź nie. Czy nie zdarza Wam się czuć zapach perfum i od razu kojarzyć go z jakąś osobą lub konkretnym wydarzeniem? Czy czasem zupełnie nie wiecie co Wam się przypomina, ale przychodzą do Was konkretne emocje – smutne bądź radosne? Ja mam tak bardzo często. 

Agnieszka Kaczorowska: Dziki pocałunek - BlogStar.pl

Dla mnie perfumy to odrobina luksusu, jakim się otaczam. Ważne, aby utrzymywały się długo na moim ciele, a przede wszystkim, żeby do mnie pasowały.  Prawdą jest też, że bardzo rzadko sama sobie kupuję perfumy. Często wącham coś nowego i zapamiętuję nazwę, po czym jeśli to za mną „chodzi” to podpowiadam tym, którzy pytają, co marzy mi się dostać na Gwiazdkę czy urodziny. Do tej pory miałam wiele zapachów i ciągle szukałam tego wyjątkowego, który od razu wyzwalałby we mnie większą pewność siebie. Ostatnio najczęściej używałam Signioriny od Salvatore Ferragamo, które nadal uwielbiam. Ale!

Wioletta, moja przyjaciółka, a także stylistka – współpracujemy razem – po moim powrocie znad morza, gdzie obchodziłam urodziny, przyszła do mnie z prezentem. Dostałam piękne pudełeczko, a w środku bon na realizację w Mo61. Jest to miejsce, gdzie samemu można sobie skomponować perfumy lub wybrać przygotowaną już przez nich mieszankę. Słyszałam i czytałam już o tym wcześniej, ale dopiero teraz zmobilizowała mnie, aby się tam wybrać. Pani najpierw zapytała, jakie zapachy lubię i choć było to trudne do określenia, to dała mi do powąchania kilkanaście butelek i tak jedne od razu odrzucałam, a inne zostawiałam do przemyślenia. Małymi krokami wybrałam mieszankę marzeń.

Agnieszka Kaczorowska: Dziki pocałunek - BlogStar.pl

W ten sposób znalazłam swój zapach i choć nie pamiętam z czego się składa, tak za każdym razem, kiedy go nakładam, czuję ogromną wewnętrzną moc. Moc radzenia sobie z problemami, ale przede wszystkim moc, która pcha do przodu i napędza do działania w kierunku spełniania swoich marzeń. A jak to się ma do dzikiego pocałunku? Otóż pod koniec wizyty w Mo61 Pani zapytała jak chcę nazwać swoje perfumy…  „Dziki pocałunek” był intuicyjnie jedynym trafnym określeniem.

Agnieszka Kaczorowska: Dziki pocałunek - BlogStar.pl

Czy to określenie moich perfum czy całej mnie? To już pozostawiam ocenie tym,  którzy mnie spotkają, gdy będę pachnieć… dzikim pocałunkiem.

Agnieszka Kaczorowska

 P.S. Wioletto, kreatorko mojego stylu, dziękuję raz jeszcze za wspaniały prezent! I dziękuję, że dzięki Tobie ciągle poznaję się na nowo…

 

Komentarzy: 6 dla “Dziki pocałunek

 1. Kusisz Kobietko! 😉 Niestety… nie spotkam Cię! Wiedz jednak, że uwielbiam Twój uśmiech romantyczna i piękna Agusiu! Pa! 😉 :-*

 2. Agnieszka Kaczorowska

  Dziękuję Wam za każdy miły komentarz!
  Dzięki, że jesteście, czytacie i komentujecie!

  Ten zapach można powąchać spotykając mnie i też nie zawsze, bo to zapach na wyjątkowe dni czy wieczory. :)

  @Aneta
  Dziękuję. :) Proszę o wiadomość prywatną na FB lub maila na adres info@agnieszkakaczorowska.pl

  Pozdrawiam wszystkich ciepło!

 3. Aga Kaczor, świetny wpis! Chętnie w przyszłości odwiedzę to miejsce :) Mam do Ciebie bardzo ważne pytanie. W jaki sposób można się z Tobą skontaktować, żeby nie zadawać go publicznie?

  Pozdrawiam ciepło :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>