BlogStar -> Julia Wróblewska -> Egzaminy i po egzaminach

Egzaminy i po egzaminach

Jak tam po egzaminach? U mnie w sumie nie jest źle, choć zawsze mogło być lepiejUndecided Największy kłopot sprawiła mi historia i też jej bałam się najbardziej. Średniowiecze, niestety, mi nie sprzyjaFrown Ale muszę przyznać, że test nie był aż taki trudny. Za to przy jednym zadaniu z WOS’u zastanawiałam się, czy egzaminatorzy nie robią sobie z nas żartów. Jak pewnie się domyślacie było to zadanie z urną. Chociaż niektórzy myśleli, że to napój, a nawet frytka Smile Najlepiej poszedł mi podstawowy angielski (pisałam też rozszerzony) i j. polski. W angielskim popełniłam 4 głupie błędy, które teraz wydają mi się dziwne i nie wiem, jak mogłam się pomylić he he… Ale będzie około 90% więc jest dobrze Smile Z polskiego też liczę na dość wysoki wynik, bo jak sprawdzałam sobie odpowiedzi z pytań zamkniętych, to nie miałam żadnego błędu HIHI Smile Oczywiście przed egzaminami było pełno rzeczy przynoszących mi szczęście: takie jak naszyjnik, kolczyki czy np. długopis, którym pisałam wszystkie testy. Zajadałam się też czekoladą, bo podobno pomaga na koncentrację Tongue Out Wyobraźcie sobie, pisałam w pierwszej! ławce – myślałam, że tam umrę. Teraz wiem, że ten cały stres był niepotrzebny, bo testy wcale nie były straszne. Z niecierpliwością czekam na wyniki, bo bardzo bym chciała dostać się do wymarzonego liceumSmile Oczywiście trzymam też kciuki za Was, abyście dostali się tam, gdzie chcecie. No i najlepsze jest to, że jeszcze dwa miesiące i znów będą wakacjeSurprised !

Julia Wróblewska: Egzaminy i po egzaminach - BlogStar.pl

W weekend, po testach, upłynął mi bardzo szybko, ale w pełni relaksacyjnie. Fajnie móc spędzić sobotę i niedzielę nie musząc zaglądać do książek. Już nie pamiętam, kiedy miałam takie luźniejsze dni. W sobotę byłam z przyjaciółmi i siostrą na filmie „NOE”. Jest to film, który przedstawia biblijną historię Arki Noego. Uważam, że fabuła trochę za bardzo została podkolorowana, ale najgorzej nie było. Najbardziej podobała mi się rola i gra Emmy Watson. Za to moja młodsza siostra była filmem zachwyconaSmile W weekend miałam też okazję – pierwszy raz w życiu – zjeść obiad chińskimi pałeczkamiSmile Pewnie wielu z Was już dawno próbowało, ale mi sprawiło to wielką frajdę, jak na początku nie mogłam sobie z nimi poradzić. Śmiechu było sporoSmile Niedzielne popołudnie spędziłam na 15 urodzinach LEGO Star Wars – ale o tym napiszę Wam w kolejnym poście Smile Buziaki :* Jula

Julia Wróblewska: Egzaminy i po egzaminach - BlogStar.pl

Komentarzy: 15 dla “Egzaminy i po egzaminach

  1. Sebastian (Krecik)

    Gratuluję pomyślnego zdania egzaminu!!. Mam nadzieję, że wymarzone liceum będzie Julę gościć w swych murach przez następne 3 lata. Tam będzie jednak troszkę więcej kucia, ale Jula jest zdolna i da radę.

  2. Cieszę się, że ci dobrze poszło :)
    Ja tam w tym roku miałam test szóstoklasisty poszedł mi okropnie :( a ty ile miałaś pkt z testu 6-klasisty ? :) Pozdrawiam Faustyna :))

  3. Julka, gratuluje Ci gorąco i życzę dobrego startu w liceum. Ja też w tym roku pisałam test tylko że szóstoklasisty hehe :). Ale był prościutki :)

  4. hej Julia fajnie że ci dobrze poszło :) Bo ja humanistyczne zawaliłam :( ale przyrodnicze matma i niemiecki już lepiej :) a do jakiego liceum planujesz iść? jaką miałaś średnią na półrocze? pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>