BlogStar -> Anna Samusionek -> EMOCJA JEST KOBIETĄ!!!

EMOCJA JEST KOBIETĄ!!!

Spotkanie warsztatowe JESTEM EMOCJĄ, które miałam przyjemność poprowadzić w niedzielę 8 marca, to było dla mnie ogromne wydarzenie. Półtoragodzinny występ, którego jestem pomysłodawcą, scenarzystą, reżyserem i wykonawcą doprowadziło moje emocje do zenitu, ależ ile dało satysfakcji!!!

Anna Samusionek: EMOCJA JEST KOBIETĄ!!! - BlogStar.pl

            Ogromnie się cieszę, że mimo krótkiego czasu skromnej promocji, bogatej konkurencyjnej oferty z okazji Dnia Kobiet publiczność, a w zasadzie należałoby powiedzieć uczestnicy, dopisali. Było energetycznie, czasem wesoło, a czasem refleksyjnie, a co najważniejsze po obu stronach, nie zabrakło dobrego humoru, dzięki czemu w sympatycznej atmosferze mogłam przekazać mój tzw. PAKIET RATUNKOWY, na kryzysowe chwile w życiu.

Anna Samusionek: EMOCJA JEST KOBIETĄ!!! - BlogStar.pl

Mam nadzieję, że udało mi się wszystkich przekonać,  że chociaż nazwa sugeruje, używanie go w awaryjnych sytuacjach, to właśnie stosowanie go na co dzień, przynosi najlepsze rezultaty.

Anna Samusionek: EMOCJA JEST KOBIETĄ!!! - BlogStar.pl

            Mini recital Roberta Kudelskiego był przysłowiową wisienką na torcie, a zaproponowany przez niego repertuar okraszony scenicznymi anegdotami rozbawił publiczność i udowodnił, że muzyka łączy pokolenia. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim tym, dzięki którym do tego spotkania, w tej formule mogło dojść.

Anna Samusionek: EMOCJA JEST KOBIETĄ!!! - BlogStar.pl

            HOTELOWI BOSS  za to, że mimo wielkiego koncertu, który miał miejsce tego samego wieczora, znalazł dla nas i udostępnił salę, gdzie w ciszy i spokoju spotkanie mogło się odbyć. Dziękuję sponsorom wspaniałych nagród, dzięki którym udział w konkursach w trakcie warsztatów,zapadnie wielu paniom w pamięciSmile

Dziękuję RevitaLash za „firany naszych rzęs”,a NOBLE HEALTH za znakomite suplementy, dzięki którym możemy być zdrowsze i piękniejsze. Dziękuję wspaniałej marce obuwniczej NESSI, której byłam kiedyś ambasadorką (a jestem dozgonną fanką), za finansowe wsparcie, bez którego nie da się zrealizować żadnego przedsięwzięcia.

Anna Samusionek: EMOCJA JEST KOBIETĄ!!! - BlogStar.pl

            Dziękuję portalowi PRZEAMBITNI za medialne wsparcie i PRPROMOTION INSTYTUT EVENTS za ogarnięcie całości i czuwanie nad tym wszystkim, co mnie zdecydowanie by przerosło!

            A ponieważ Dzień Kobiet powinien trwać 365 dni w roku,mam nadzieję moim projektem JESTEM EMOCJĄ, gościć w wielu miejscach w Polsce i zarażać pozytywnym podejściem do życia nie tylko panie.

 Anna Samusionek: EMOCJA JEST KOBIETĄ!!! - BlogStar.pl

Do zobaczenia

Anna Samusionek

 

Komentarzy: 3 dla “EMOCJA JEST KOBIETĄ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>