BlogStar -> Ernest

Ernest

Wiele osób z Was kojarzy mnie z dość kontrowersyjnej postaci, jaką gram w serialu „Barwy szczęścia”. Postać, w jaką się wcielam, to Ernest Chowański. Dla osób, które nie oglądają tego serialu, postanowiłem poświęcić kolejny mój wpis na bloga, aby przybliżyć tę postać. 

IMG_5744 IMG_4041 IMG_4036

Serialowy Ernest jest synem Artura Chowańskiego, którego rolę odgrywa Jacek Rozenek i pasierbem Marty Walawskiej, w którą wciela się Katarzyna Zielińska. Postać Ernesta w tym serialu jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Jest to młody chłopak z bogatego domu. Rodzice rozwiedli się , a Ernest po rozwodzie zamieszkał z ojcem. Od zawsze wszystko miał, czego tylko zapragnął. Zawsze wywijał rodzicom jakieś numery. Na samym początku- gdy pojawia się w serialu postać Ernesta- poznajemy go jako totalnego cwaniaka, którego ojciec z serialową narzeczoną wyciągają go z aresztu. Został zatrzymany za posiadanie broni. Chłopak już w pierwszych odcinkach wzbudza w widzach bardzo skrajne emocje. Szczerze mówiąc, od razu nas irytuje, ale i też intryguje. Z odcinka na odcinek widz jest ciekawy co nowego u Ernesta. Jest bezczelnym, rozkapryszonym cwaniakiem z ogromnym parciem na karierę muzyczną. Wymyślił sobie, że zostanie gwiazdą rapu, a dzięki znajomościom i pieniądzom ojca, na pewno mu się to uda. Wykorzystuje każdego, kogo spotka na swojej drodze, aby osiągnąć swój cel jakim jest nagranie płyty, trasy koncertowe i rzesza fanek.

IMG_7573 IMG_7028 IMG_4629 IMG_5961 (null)

Wyobrażam sobie, że kiedy to czytacie jesteście przerażeni, ale wierzcie mi, że mimo braku sympatii to w gruncie rzeczy bardzo dobry, choć dosyć pogubiony chłopak. Jego problemy z prawem, narkotykami w moim odczuciu są typowym i klasycznym zwróceniem na siebie uwagi. Ojciec jest cały czas zapracowany i zaabsorbowany nową rodziną. Z każdą wpadką i rozczarowaniem w oczach ojca obiecuje sobie, że tym razem udowodni, że  jest inaczej. Wierzy,  że potrafi i jest w czymś dobry. Ma nadzieje, że usłyszy od swojego ojca to, o czym marzy każdy za nas: „Synu jestem z Ciebie dumny”. Rola a właściwie postać w którą się wcielam jest totalnym przeciwieństwem mojej osoby, ale to chyba w tym wszystkim jest najlepsze. Na tym właśnie polega zawód aktora. Umiejętność wcielania się w osobę wyglądającą i zachowującą się zupełnie inaczej niż my. Krystian Kukułka prywatnie jest zupełnie inny.

 

IMG_5009 IMG_2513 IMG_3618 IMG_5148

Jesienią w telewizyjnej dwójce ruszył kolejny sezon „Barw Szczęścia”, a scenarzyści naszego serialu cały czas dbają o to, aby widz się nie nudził. Mimo miłych, życzliwych i szczerych przebłysków dobroci, Ernest szykuje dla was kolejne dawki emocji. Co tym razem wymyśli ? I czy jak zwykle wyjdzie z tego obronną ręką ? Tego wszystkiego dowiecie się w serialu Barwy Szczęścia, na którego emisję Was bardzo serdecznie zapraszam. 

Wierzę, że chociaż w pigułce nakreśliłem Wam swoją postać i osoby, które nie oglądają serialu teraz zaczną go oglądać. ;). Widzowie, którzy serial oglądają i serialowego Ernesta znają to teraz będą dla niego bardziej wyrozumiali i spojrzą na niego w inny sposób.

 

IMG_0064

Nie oceniajmy książki po okładce. Bardzo często jest tak, że wyciągamy bardzo pochopnie wnioski i nabieramy do kogoś dystansu albo nienawiści ,tak naprawdę w ogóle nie znając tej osoby. Pozory często mylą i jestem pewny, że jeszcze nie raz sami się o tym sami przekonacie! 😉

Krystian Kukułka

Komentarzy: 5 dla “Ernest

  1. Mowa niewerbalna trudna sztuka porozumiewania,często mówi o wiele więcej niż słowa wypowiedziane.
    Ja to widzę tak 😉
    Przykuwający uśmiech, dyskretne, tajemnicze i ciepłe spojrzenie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>