BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Festiwal Polskiej Piosenki w TzG

Festiwal Polskiej Piosenki w TzG

W poprzednim odcinku Dancing With The Stars wystąpiliśmy w narodowych barwach i takim polskim akcentem zapraszamy na jutrzejszy wyjątkowy wieczór.

taniec_z_gwiazdami-kaczorowska_4291

 Przed Wami coś zupełnie nowego, a przy tym coś miłego dla ucha, czyli Festiwal Polskiej Piosenki. Na parkiecie jeszcze większa ilość gwiazd, ponieważ oprócz tych tańczących, pojawią się wykonawcy polskiej sceny muzycznej. Każda para zatańczy do utworu innego zespołu bądź wokalisty. Jak myślicie, kto zaśpiewa dla nas? Dla podpowiedzi dodam, że będzie to zespół.

Usłyszycie bardzo znane kawałki, więc mamy nadzieję, że będziecie się w domu dobrze bawić, nucąc lub śpiewając pod nosem, a my postaramy się pięknie dopełnić te występy tańcem. Na koniec programu niespodzianka, która już miała miejsce w poprzednich edycjach, czyli maraton rock’n’rolla.  kaczorowska-kadziewicz_4944

Jako naszą indywidualną prezentację zatańczymy jive’a! Mamy za sobą bardzo trudny kondycyjnie tydzień. Skakanie przez parę godzin dziennie jive’a na przemian z rock’n’rollem spowodowało nowe zakwasy i potrzebę dłuższego snu, ale przy okazji mieliśmy wiele dni genialnej zabawy. Jive to taniec niezwykle energetyczny ale też wesoły, więc mimo wszystko humory nam bardzo dopisywały. W dodatku widzę, że Łukaszowi jive się strasznie spodobał i ćwiczył jeszcze mocniej, jeszcze więcej… Chyba się w to tańczenie zaczął naprawdę wkręcać. Ma nagraną choreografię w telefonie, przed treningiem powtarza ją w głowie, potem grzejemy na sali. Mówi o tym z taką dziecięcą radością, a dla mnie to jak miód na serce!

agnieszka-kaczorowska-lukasz-kadziewicz_4931

agnieszka-kaczorowska-lukasz-kadziewicz_4939

agnieszka-kaczorowska-lukasz-kadziewicz_4957Chciałabym, aby mu ten taniec świetnie wyszedł, bo wykonał ogromną pracę, a wysokiemu mężczyźnie nie jest łatwo zebrać się w takim tempie… No zobaczymy jak w ostatecznej wersji zatańczymy to jutro. :)

 Taniec z Gwiazdami to tak naprawdę krótki epizod w życiu wszystkich biorących w nim udział gwiazd. Jest to okres bardzo intensywny, który wymaga ciągle przechodzenia swoich granic, ciągle bycia na świeczniku medialnym, ale też myślę, że dla każdego niezwykłe doświadczenie. Taniec daje możliwość odkrywania swoich nowych twarzy, uświadomienia sobie różnych rzeczy… i zwykłej nauki tańca. Cieszy, gdy ktoś jest na maksa zaangażowany, daje z siebie 100%. Przychodzi taki moment, że technikę i kroki ma tak opanowane, że może się tym naprawdę cieszyć. Na taki moment u tych naszych amatorów zawsze czeka każdy trener…

kaczorowska-taniec_5054

Zatem zamierzamy jak co piątek się jutro świetnie bawić i pokazać Wam coś, co mamy nadzieję, spodoba się Wam i poślecie na nas swój głos. Kadziu ciągle wspomina, że chciałby się jeszcze trochę nauczyć… :)

A mnie się z nim dobrze, profesjonalnie pracuje, więc chciałoby się powiedzieć – niech przygoda trwa!

kadziewicz-kaczorowska_5030

Do zobaczenia jutro w Polsacie przy polskiej fenomenalnej muzyce! I nie spóźnijcie się, bo prawdopodobnie tańczymy jako pierwsi!

Słoneczne pozdrowienia

Aga

 

Komentarzy: 5 dla “Festiwal Polskiej Piosenki w TzG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>