BlogStar -> Anna Samusionek -> Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie.

Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie.

Kochani w związku z kolejnymi „rewelacjami” tabloidów na mój temat, a które stawiają również w bardzo złym świetle Adama Fidusiewicza zachęcam wszystkich fanów serialu „Na Wspólnej” do zapoznania się z oficjalnym stanowiskiem w tej sprawie produkcji serialu.

 

http://nawspolnej.tvn.pl/aktualnosci,432,n/fidusiewicz-nie-chce-grac-scen-lozkowych-z-samusionek-oficjalne-oswiadczenie,152197.html

 

Anna Samusionek: Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie. - BlogStar.pl

Anna Samusionek: Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie. - BlogStar.pl

Przy okazji ciepło pozdrawiam Adasia, który jest w dalekich krajach, realizując kontrakt reklamowy i którego te artykuły również oburzyły. To jeden z najsympatyczniejszych młodych ludzi jakich znam, z rzadko spotykaną kindersztubą. Nasze trudne relacje ekranowe są bardzo odległe od tych realnych, rzeczywistych i to jest cały urok tego zawodu. Czym mniej postaci serialowe i ich życie mają wspólnego z nami, tym jest to ciekawsze aktorskie wyzwanie:-)

Korzystając z okazji dziękuję też tym wszystkim, którzy tak gorąco reagują i komentują losy mojej bohaterki, dając temu wyraz przy różnych przypadkowych i nieprzypadkowych spotkaniach. Nie macie pojęcia, jakie to ważne dla aktora wiedzieć, że postać, którą gra, wzbudza tak duże emocje, że nie jest widzom obojętna!

Może dlatego też tak pobudza wyobraźnię „pseudodziennikarzy”?

 

Raz jeszcze wszystkim dziękuję i zapraszam przed ekrany,bo „będzie się działo”!

Anna Samusionek

Anna Samusionek: Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie. - BlogStar.plAnna Samusionek: Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie. - BlogStar.pl

Mamy dla Was oficjalne oświadczenie producentów serialu „Na Wspólnej” w sprawie publikacji dotyczącej Anny Samusionek i Adama Fidusiewcza:

Po raz kolejny jesteśmy zadziwieni wiadomościami, jakie czytamy w jednej z gazet codziennych, których rzekomym źródłem jest „osoba z produkcji” serialu „Na Wspólnej”.  Nikt z gazety nie poprosił nas – najlepiej poinformowanych – o komentarz, więc udzielamy go sami, niestety, post factum.

Pragniemy stanowczo oświadczyć: Adam Fidusiewicz nigdy nie wyrażał jakiegokolwiek niezadowolenia w związku ze współpracą z Anną Samusionek. Tym samym nie może być również mowy o żadnym ultimatum, jakie aktor miał rzekomo nam postawić. Z pełną odpowiedzialnością możemy Państwa zapewnić, że informacja, jakoby Adam Fidusiewicz chciał opuścić serial „Na Wspólnej” – to absurd.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do oglądania naszego serialu a w nim wielu emocjonujących i wzruszających scen w wykonaniu Ani i Adama – teraz i w przyszłości.

Producenci serialu „Na Wspólnej”: Grażyna Kozłowska – FremantleMedia, Tomasz Karpiński – TVN

 


http://nawspolnej.tvn.pl/aktualnosci,432,n/fidusiewicz-nie-chce-grac-scen-lozkowych-z-samusionek-oficjalne-oswiadczenie,152197.html

 

 

Komentarzy: 4 dla “Fidusiewicz nie chce grać scen łóżkowych z Samusionek? Oficjalne oświadczenie.

  1. nie ma się czym przejmować – niech piszą cokolwiek bo w przeciwnym wypadku? nic nie będą pisać, bo o czym?

  2. ja uważam, że nie ma sie czym przejmowac. Wyssane głupoty pisza. jest pani fajna, bo cos się dzieje w serialu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>