BlogStar -> Dorota Czaja -> „Galeria” powraca na ekrany

„Galeria” powraca na ekrany

Kochani! W ubiegłym roku miałam przyjemność dołączyć do obsady serialu „Galeria”. Fantastycznie było móc wrócić do Wrocławia na plan, gdzie wcześniej nagrywałam serial „Tancerze”. Ponieważ emisja nakręconych odcinków została wstrzymana, musieliśmy długo czekać, aby serial powrócił. No i stało sięSmile Już dziś zapraszam Was przed telewizory. Godzina 17.55  TVP1. Wprawdzie w pierwszych odcinkach mnie nie będzie, ale zachęcam do tego, aby poznać powód mojej obecności w późniejszych odcinkach.

Dorota Czaja: fot. Grzegorz Gołębiowski/materiały prasowe

Mam szczęście do serialowych postaci o imieniu „Sylwia”Smile Moja bohaterka jest osobą przebojową, wiedzącą, co chce osiągnąć. Sylwia jest silna, pełna entuzjazmu wobec swojej pracy. Jest singielką i nie zamierza tego zmienić, bo stawia przede wszystkim na karierę, ale czy to się jej uda? Czy faktycznie praca będzie przez cały czas na piedestale? Czy może Sylwia ma jednak jakieś uczucia i pragnie mieć też szczęśliwe prywatne życie? To jest postać, która wniesie ze sobą wiele zagadek… Zapraszam do oglądania!!!

Dorota Czaja:

fot. Grzegorz Gołębiowski/materiały prasowe

Komentarzy: 13 dla “„Galeria” powraca na ekrany

  1. bardzo lubię ten serial i z przyjemnością będę go oglądać, również ze względu na twój udział w nim, a Tancerze to tez był ładny serial i Twoja rola ciekawa, może jeszcze będzie kontynuacja

  2. Serial był świetny, świetnie dobrana obsada aktorska i świetnie grała ta śliczna, mała dziewczynka grająca Małgosię Dworzak- Matylda Kawczak, tym bardziej że w naszym kraju bardzo mało dzieci tak świetnie gra, jak Matylda.
    Nie mogę się doczekać serialu :)

  3. Kochani,odpisuje zbiorczo :) @ w serialu „Galeria” taniec wystepuje, ale jednorazowo:) @ ” Tancerzy” juz nie bedzie,niestety:( @ Podczas targow mody slubnej bede prezentowala suknie Violi Piekut, a zdradze Wam,ze suknie sa przepiekne:) Z tego co sie orientuje na miejscu kupuje sie wejsciowki:) serdecznie wszystkich zapraszam:) Do zobaczenia 12-ego stycznia:)

  4. Galeria był fajnym serialem, czekam na to, bo wątek wypadku młodego alkoholika (cwaniaka), nie został domknięty. :)

  5. w zyciu mężatka i szczęśliwa matka a na ekranie będzie wyzwolona singielka – to jest chyba fajne w aktorstwie 😉

  6. super ! Galeria to fajny serial :), a co będziesz robić na targach mody ślubnej? czy to będzie impreza otwarta dla wszystkich czy na zaproszenia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>