BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Gdyby tak cofnąć się w czasie…

Gdyby tak cofnąć się w czasie…

Nie macie czasem ochoty żyć w innych czasach? Czujecie, że pasuje Wam bardziej klimat, muzyka, styl ubierania się z minionych lat? Który okres najbardziej Was urzeka?

Nawet gdybyśmy bardzo chcieli to niestety nikt nie podjedzie po nas magiczną dorożką, jak w „O północy w Paryżu”, i nie przeniesiemy się do dawnych czasów.

 Możemy jednak się czasem zabawić… :)

 Od zawsze uwielbiam przebierane imprezy i w zeszłym roku pierwszy raz wpadłam na pomysł, aby urządzić 20ste urodziny w stylu lat 20stych. Wyszło fenomenalnie! Wszyscy moi goście przyszli w odpowiednich kostiumach, z charakterystycznymi gadżetami i bawiliśmy się do muzyki z lat 20stych.

Agnieszka Kaczorowska: Gdyby tak cofnąć się w czasie… - BlogStar.pl

W tym roku postanowiłam pójść z czasem i w dniu moich 21 urodzin skoczyliśmy do lat 50tych/60tych – rozkloszowane spódnice z talii u kobiet i panowie z włożonymi w spodnie obcisłymi koszulkami; balony, muzyka w stylu Elvisa, tort wyglądający jak płyta winylowa… Klimat „Grease” został w 100% zachowany!Smile

Czasem myślę, że mogłabym wtedy żyć.

Agnieszka Kaczorowska: Gdyby tak cofnąć się w czasie… - BlogStar.pl

Bawiłam się fantastycznie!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się pojawili, mimo tego, że to okres wakacyjny i wyjazdowy.

Jesteście wspaniali! I byliście cudownie przebrani!

 Dziękuję „Po prostu Zachęta” za przygotowanie i miłą obsługę.

Agnieszka Kaczorowska: Gdyby tak cofnąć się w czasie… - BlogStar.pl

Dziękuję również za wszystkie życzenia, te osobiste, telefoniczne i online oraz za bardzo trafione prezenty. Mam nadzieję, że Wasze życzenia mają moc sprawczą!!

 Na koniec pochwalę się jednym bardzo oryginalnym i zarazem cudownym prezentem:

Agnieszka Kaczorowska: Gdyby tak cofnąć się w czasie… - BlogStar.pl

 

Także domyślacie się pewnie, że moja seria sportowa zostanie wzbogacona o windsurfing. Zapraszam zatem wraz z „BlogStarem w formie” do oglądania i czytania Wink.

Komentarzy: 14 dla “Gdyby tak cofnąć się w czasie…

  1. windsurfing – piękny sport, gorąco polecam i życzę dużo przyjemności z jego uprawiania

  2. gdybyś cofnęła się w czasie, to my nie mielibyśmy okazji cie poznać a świat bez Ciebie nie był by tak roztańczony… nie cofaj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>