BlogStar -> Rafał Brzozowski -> Gwiazdy po kolędzie i inne działania

Gwiazdy po kolędzie i inne działania

Kochani zanim złożę Wam życzenia świąteczne jako czytelnikom BlogStara, parę słów o tym wszystkim co dzieje sie u mnie zawodowo w okresie świątecznym .

Mam nadzieję, że dzięki tym informacjom będziemy ze sobą podczas tych świąt. Zachęcam Was do nabycia mojej płyty Rafał Brzozowski na Święta , ukazała się w zeszłym roku, ale będzie z pewnością dostępna w sklepach także i teraz. To najpiękniejsze Polskie kolędy w moich aranżacjach. Na bazie tego materiału nagraliśmy fantastyczny koncert w białostockiej katedrze . Efekt będzie można zobaczyć 25-tego grudnia w TVP 2 o godz. 18:55. To duże wyróżnienie dla mnie, gdyż nie tylko odpowiadałem za muzykę do całego koncertu wraz ze swoim zespołem, ale byłem także gospodarzem tego spotkania.

rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-001 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-002 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-003 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-004 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-005 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-006 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-007 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-008 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-009 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-010 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-011 rafal-brzozowski-margaret-gwiazdy-po-koledzie

Kilka dni wcześniej zobaczymy na żywo koncert kolęd w TVP 1 z Gdańska z moim udziałem oraz wielu wspaniałych artystów. Do tego od 6-tego grudnia ruszył konwój Muszkieterów Fundacji Muszkieterów na którego czele stanąłem w tym roku. Akcja potrwa do końca stycznia , na pewno opowiem o tym projekcie trochę więcej, bo to bardzo szczytny cel i wspaniała inicjatywa.

rafal-brzozowski-konkwoj-muszkieterow rafal-brzozowski-konwoj-muszkieterow

Oczywiście płyta Gwiazdy po kolędzie ze znanymi polskimi artystami młodego pokolenia też jest dostępna dla Was a jej cały dochód przeznaczony jest na Siemache.

rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-013 rafal-brzozowski-gwiazdy-po-koledzie-012

Sporo tego wszystkiego, więc był to pracowity okres dla mnie , ale myślę że pomaganie w tym okresie to najszczersza z możliwych reakcji . Taka naturalna , dająca poczucie szczęścia i spełnienia.

Z tego miejsca chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim czytelnikom BlogStara, wszystkim prowadzącym ten portal oraz gwiazdom, które piszą tutaj posty .

Pięknych i radosnych świąt ze wspaniałą muzyką która każdemu niechaj w duszy gra. Radujcie sie z przyjścia na świat Zbawiciela . Wesołych , pełnych wiary, miłości i radości świąt !!!

 

Komentarzy: 2 dla “Gwiazdy po kolędzie i inne działania

  1. To piękne ze masz takie dobre serduszko i pomagasz innym .Tęsknię Rafciu niedługo się spotkamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>