BlogStar -> Julia Wróblewska -> Hejka!

Hejka!

Co tam u Was? Mnie znów dopadła choroba. No niestety, ale da się wytrzymać 😉

Jak spędziliście święta Bożego Narodzenia i Sylwester? U mnie bez Piccolo się nie obeszło. Jako słodką przekąskę zrobiłam pyszne faworki. Nieźle się przy nich bawiłam. Są łatwe i smaczne.

Julia Wróblewska: Hejka! - BlogStar.pl

W noc sylwestrową moja młodsza siostra i kuzyn byli w raju, gdy oglądali przez okno fajerwerki, mnie to jednak średnio zainteresowało. Były też tańce, a cała impreza trwała do czwartej nad ranem. A Wy do której balowaliście?

Julia Wróblewska: Hejka! - BlogStar.pl

Mimo choroby dzisiaj pojechałam do teatru Rampa na spektakl pt: „Wigilijna opowieść”. Autorem był twórca Teatru Muzycznego Tintilo. Bardzo mi się podobała ta sztuka. Dzieci naprawdę postarały się i widać to było. Serdecznie zapraszam do obejrzenia.
Na widowni spotkałam moich fanów, którzy zasypali mnie prośbami o autografy i zdjęcia. No, ale w końcu takie jest życie. Jak ktoś zobaczy znaną osobę to chciałby mieć chociażby to zdjęcie. Miło jest, gdy ludzie cię rozpoznają. Dano mi spokój, gdy kierownik kazał im wracać na swoje miejsca :).

Pod choinkę otrzymałam książkę pt. „Igrzyska Śmierci” Suzanne Collins. Zaciekawiła mnie bardzo i w dwa dni przeczytałam ponad 300 stron! Przedstawiam Wam moje zdjęcia z Sylwestra i z książką :)

Julia Wróblewska: Hejka! - BlogStar.pl
Julia Wróblewska: Hejka! - BlogStar.pl

 


Komentarze do wpisów pod dotychczasowymi postami znajdują się w wersji archiwalnej strony pod adresem www.old.blogstar.pl/gwiazdy-blogstara/julka-wroblewska/hejka/

Komentarzy: 10 dla “Hejka!

  1. obejrzyj film 100 razy lepszy moja przyjaciółka ma bzika na punkcie tej książki i intruza i wcisnęła mi na urodziny płytkę Igrzyska Śmierci :)

  2. Też dostałam tą książkę pod choinkę. Przeczytałam w ciągu dwóch dni :)

  3. Jestem twoją wielką fanką,regularnie oglądam „M jak miłość”, może opisz trochę więcej życie i trudne chwile na planie, bo chyba takie się zdarzają

  4. Hejka super blog! Ja też prowadzę ale jakoś nie mam do niego szczęścia i chyba założę nowy;-) Zastanawiam się jeszcze, o czym będzie, ale chyba o moim życiu (jest dosyć szalone, prawie nigdy nie ma w nim czasu na nudę) albo o gotowaniu, bo nieźle mnie ostatnio wciągnęło. Raczej to pierwsze-Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia!

  5. Ja też pożeram książki. Fajnie, że Jula poprawia statystyki czytelnictwa. A owe „Igrzyska śmierci” to o czym są?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>