BlogStar -> Hotel Młyn Aqua Spa czyli kierunek Elbląg!

Hotel Młyn Aqua Spa czyli kierunek Elbląg!

Nowy rok to nowe plany urlopowe! Jeśli marzy Wam się krótki wyjazd, pamiętajcie o Elblągu – mieście o unikalnej architekturze i położeniu przypominającym krajobraz Holandii, które nieustannie się rozwija, mając turystom coraz więcej do zaoferowania. Zabytkowe Stare Miasto, Brama Targowa, imponujące gotyckie katedry, a prócz tego wiele galerii sztuki i muzeów to tylko niektóre z atrakcji decydujących o wyjątkowym charakterze tego nieco niedocenianego miasta położonego nad wodami Zalewu Wiślanego. Szukając odpowiedniego hotelu warto zwrócić uwagę na zabytkowy Hotel Młyn Aqua Spa, który chętnie odwiedza aktor Krzysztof Wieszczek.

zima2 IMG_1475

Hotel Młyn to połączenie komfortowego wypoczynku w zabytkowym otoczeniu z nowoczesną aranżacją wnętrz. Jest to jeden hotel, ale dwie historie: Zabytkowego Zespołu Młyna Wodnego oraz przeniesionego ze Starówki budynku Biblioteki połączonych przejściem podziemnym.

fiat dawna Hansa Schule mala Tunel

Tradycja i historia łączy się tu z nowoczesnością: goście mają do swojej dyspozycji stylową restaurację z antresolą, efektowne Aqua SPA, przestronne pokoje (20 **** i 28 ***) oraz strefę relaksu, gdzie czekają luksusowe masaże, łaźnia parowa i jacuzzi. W hotelu znajduje się również przestrzeń bankietowo-konferencyjna wraz z kilkoma salami – m.in. Kameralną oraz Kominkową.

recepcja foteliki male 800_6891_DxO parasol

Pobyt w hotelu staje się tym przyjemniejszy dzięki otoczeniu – mieści się on wszak w zielonej części miasta: między Parkiem Dolinka a Lasem Bażantarnia. Lokalizacja ta przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy lubią spacerować lub biegać, a podczas urlopu nie chcą rezygnować z aktywności fizycznej. Ciekawą atrakcją jest też wieżyczka widokowa, na której można zjeść wyjątkową romantyczną kolację z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Elbląga. 

restauracja nowe

wieza wieczor male Elblag

Jeden komentarz dla “Hotel Młyn Aqua Spa czyli kierunek Elbląg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>