BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!?

I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!?

I nadeszły Święta. Dla mnie ulubione. Zawsze czekam z utęsknieniem na Boże Narodzenie i nie tylko dlatego, że na stole pojawiają się pyszności przygotowane specjalnie na tę okazję, ale również dlatego, że mogę ten czas spędzić odpoczywając z bliskimi i podarować im świąteczne prezenty. Najbardziej lubię chwile, kiedy moje podarunki sprawiają innym radość. A radość tę staram się budować już od samego początku opakowując prezenty najlepiej jak potrafię. W tym roku wybrałam cudne papiery wykonane przez Aleksandrę Osadzińską, słynną ilustratorkę ukrywającą się pod pseudonimem ALEOSA. Papeiry PAPERWORKS można kupić na stronie paper-works.com i w kilku sklepach w Warszawie. Może jeszcze zdążycie?

Izabela Zwierzyńska: I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!? - BlogStar.pl

 

Ja opakowuję niespodzianki również dlatego, żeby nikt przed otwarciem nie domyślił się, co przyniósł św. Mikołaj ;). Będąc w temacie… jak długo wierzyliście, a może nadal wierzycie w św. Mikołaja? Ja mam wrażenie, jakbym nadal wierzyła, bo niby jak to się dzieje, że spełniają się moje marzenia…?!

 

Izabela Zwierzyńska: I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!? - BlogStar.pl

 

W tym roku poza pakowaniem prezentów przyjemność sprawiało mi robienie wigilijnych uszek i pierogów z  kapustą i grzybami, zresztą moich ulubionych! Zazwyczaj zajmowałam się tą słodką stroną Świąt, czyli na pierwszy ogień szły pierniczki, ale w tym roku poza makowcem oddałam tę czynność innym.

 

Izabela Zwierzyńska: I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!? - BlogStar.pl

 

Nie będę serwować Wam przepisów, bo i tak każdy z Was ma na pewno własne, tradycyjne i niech się ich lepiej trzyma! Jeśli chodzi o tradycję, cieszę się, że w kuchni szykuje się karp, bo jego łuski posłużą mi jak zawsze do portfela, który dzięki nim będzie pełen… Taką przynajmniej mam nadzieję J. Nie mogę doczekać się też śpiewania kolęd i słuchania kultowych hitów z cyklu „jingle bells“. Choinkę już ubrałam, w tym roku na czerwono- złoto, bo te kolory kojarzą mi się z ciepłem i Świętami.

 

Izabela Zwierzyńska: I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!? - BlogStar.pl

 

Zatem nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam wszystkim ciepła, radości, uśmiechu, pełnych brzuchów, cudnych prezentów, ciekawych przemyśleń I ŚNIEGU…  WESOŁYCH ŚWIĄT!

Izabela Zwierzyńska: I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!? - BlogStar.pl

Jeden komentarz dla “I jak tu nie wierzyć w Świętego Mikołaja!?

  1. Moje pomysły na prezenty

    Uwielbiam pakować prezenty. Wybierać ładny papier, wstążki i jakies dodatkow ozdoby typu małe stroiki świąteczne lub małe bombki, które używam do dekoracji prezentów. Z potraw wigilijnych najbardziej lubię uszka z grzybami z barszczem, pyszne. W ogóle bardzo lubie klimat świąt Bożego Narodzenia, kolorowa choinka ze światełkami, a na rynku świateczny kiermasz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>