BlogStar -> Modny BlogStar -> Idealny kostium kąpielowy na majówkę

Idealny kostium kąpielowy na majówkę

Zbliżający się weekend majowy to doskonała okazja do zagranicznego wyjazdu, w czasie którego można beztrosko wylegiwać się plaży odpoczywając od codziennych obowiązków. Morze, złocisty piasek i drink z parasolką – brzmi jak doskonała perspektywa urlopu! Do tego aby wyglądać i czuć się na plaży seksownie, potrzebny nam będzie odpowiedni kostium kąpielowy. Taki, w którym nawet nie posiadając figury modelki zaprezentujemy atuty sylwetki, kamuflując jednocześnie jej mankamenty.
freya7 fantasie
Jeśli planujemy majówkę na gorącej, hiszpańskiej plaży albo już zaczynamy przygotowania do wakacyjnych wojaży, warto zastanowić się nad seksownym i oryginalnym kostiumem, który jednocześnie zapewni nam niezbędny komfort. Bo która z nas korzystając z wakacyjnego odpoczynku chciałaby martwić się, czy aby na pewno wszystko jest na swoim miejscu? Marki Freya i Fantasie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek, tworząc modele nie tylko pięknie modelujące sylwetkę ale również niezwykle trendowe. Azteckie i hawajskie wzory, koronkowe sploty i najmodniejsze kroje – zobaczcie propozycje obu marek:
freya freya2 freya1 freya5 freya9

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>