BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Instrukcja obsługi kobiety

Instrukcja obsługi kobiety

Sobota wieczór.

Siedzę, popijam wino i słucham.

Rozmyślam, podziwiam, analizuję i odczuwam.

Wystukuję rytm znanych melodii, śmieję się i wzruszam.

Czerpię z tryskającej ze sceny energii.

Bawię się świetnie.

Agnieszka Kaczorowska: Instrukcja obsługi kobiety - BlogStar.pl

 

A wszystko to za sprawą kobiety… i to jakiej kobiety!

Anna Dereszowska – wspaniała aktorka śpiewająca, miała w sobotę za zadanie opowiedzieć o płci pięknej i przekazać, jak nas – kobiety zrozumieć. Ku zaskoczeniu wszystkich, już na wstępie przyznała, że coś takiego jak instrukcja obsługi kobiety nie istnieje, ale że może da się wyciągnąć jakieś wnioski słuchając trochę o relacjach damsko-męskich…

Agnieszka Kaczorowska: Instrukcja obsługi kobiety - BlogStar.pl

W ten sposób, w Po Prostu Zachęta w Warszawie, zaczął się koncert Ani wraz z Febus Wąsaty Trio – Urszula Borkowska (fortepian, kompozycje, aranżacje), Konrad Kubicki (kontrabas) oraz Marcin Świderski (saksofony). W klimatycznym miejscu, na małej scenie, usłyszałam wykony utworów, które każdy zna, które każdy uwielbia, ale które aktorka przepuściła przez swoją duszę i serducho i w ten sposób silnie podziałała na emocje całej publiczności.

Anna wykonała m.in. Sing, sing; Krzyżówka; Odrobina szczęścia w miłości; Już nie zapomnisz mnie, Lepszy model… Miałam także przyjemność usłyszeć dwa utwory specjalnie skomponowane dla Dereszowskiej pod tytułem Tango rzeź i Ugotuj mi coś.

Utwory w dużej części były niezwykle wzruszające, tak prawdziwe, iż każdy mógł je dopasować do swojego życia, uciec do wspomnień lub cieszyć się z teraźniejszości.

Wszystko poprzeplatane było czymś na kształt wykładu, o zagadkach duszy kobiecej, o tym jak to jest w naszym życiu ze związkami i na czym polega ta prawdziwa miłość. Pojawiło się mnóstwo dowcipów, zabawnych uwag i inteligentnych dygresji, dając na przykład fakt, że według statystyk 93% kobiet lepiej od pierwszego w życiu pocałunku, pamięta pierwszą parę butów kupioną za własne pieniądze… :) Jak się domyślacie, atmosfera wieczoru była luźna, a na twarzach gości bardzo często pojawiał się uśmiech. Reżyserem oraz autorką scenariusza całego show jest Magdalena Smalara, której należą się ogromne gratulacje za połączenie wszystkiego w całość tak pełną, że nic nie przeszkadzało, niczego nie brakowało, a powstał wspaniały, przyjemny spektakl na najwyższym poziomie.

Agnieszka Kaczorowska: Instrukcja obsługi kobiety - BlogStar.pl

 

Show o kobiecie, dla kobiet i dla panów, dla par i singli, w najlepszym wykonaniu, przez kobietę z ogromnym temperamentem, magią w sercu, niespotykaną energią i fenomenalnym głosem, to idealny pomysł na wieczór, jeśli nie boicie się swoich silnych emocji, łez, śmiechu i inteligentnej formy rozrywki.

 

Gorąco polecam!

 

Komentarzy: 21 dla “Instrukcja obsługi kobiety

 1. Bardzo fajny tekst i super zdjęcia… nie przepuszczone przez photoshopa, tylko takie naturalne.. pozdrawiam Panią :)

 2. Szkoda, że w mojej miejscowości nie ma takich fajnych spotkań z tyloma gwiazdami 😉

 3. Tak, Anna Dereszowska świetna aktorka , odważna i piękna kobieta. Świetne zdjęcia:) Czekam na kolejny post.

 4. O rany, ja nie przypuszczałem, że A. Dereszowska też śpiewa. No to teraz wiem. Może zawita kiedyś do Krakowa?

 5. Agnieszka Kaczorowska

  Kochani, najbliższy koncert Ani Dereszowskiej wraz z Febus Wąsaty Trio odbędzie się 20 maja w Gdyni, w Teatrze Muzycznym w Gdyni, o godzinie 20stej! Kto stamtąd lub akurat tam będzie – polecam gorąco! Jak tylko będę wiedzieć kiedy kolejny w Warszawie, na pewno dam Wam znać.

  Ściski !!

 6. Ten spektakl musiał być świetny :) Sama chętnie bym się na taki wybrała :) Może zapowiesz nam czasami jakieś fajne, godne uwagi wydarzenia, na które moglibyśmy zawitać? :)

 7. Super, że potrafisz zachwycać się innymi aktorkami a nie traktujesz ich jak konkurencję. Cenna zaleta :)

 8. Agnieszka Kaczorowska

  W odpowiedzi na pytanie Małgosi – tak, to Ania była osobą śpiewającą, mówiącą, opowiadającą, rozbawiającą publiczność… Coś na kształt spektaklu jednego aktora :)

 9. Ale to Dereszowska opowiadała te żarciki i dała „wykład o zagadkach duszy kobiecej, o tym jak to jest w naszym życiu ze związkami i na czym polega ta prawdziwa miłość” ? Czy ona tylko śpiewała?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>