BlogStar -> Krzysztof Wieszczek -> IRONMAN Gdynia 2016

IRONMAN Gdynia 2016

Któż nie chciałby uchodzić za człowieka z żelaza? Ja bym chciał, więc… biorę się za thriatlon! Za pół roku wystartuję w Herbalife Ironman 70.3 Gdynia! O ile przeżyję przygotowania 😉

krzysiek___7499

         Nie chwaląc się, jestem w niezłej formie, ale co to będzie oznaczało przepłynąć 2 km, przejechać 90 km na rowerze i zwieńczyć te przyjemności 21 km biegu? Zobaczymy, ale ludzie to robią, więc może i ja dam radę? Na pewno przedsięwzięcie wymaga długich przygotowań – a zatem wytrwałości i charakteru. I właśnie o sprawdzian charakteru i organizmu mi chodzi, bo jak by nie było, lubię wyzwania :) Mam tylko nadzieję, że nie wyłowią mnie z Zatoki albo nie będą zbierać szufelką z ulicy, że kolana i achillesy wytrzymają morderczy bieg… Ale w końcu raz się żyje!

krzysiek___7421Treningi już rozpoczęte, na razie spokojne. Na przykład dziś było to 10 km biegu rano i trening funkcjonalny wieczorem, jutro basen i trening biegowy, itd. Ale to dopiero miłe początki, trzeba będzie dokręcać śrubę, zwiększać obciążenia i ruszyć na polskie drogi na rowerze….

tatiana_7444 tatiana_9703

Już się cieszę, chociaż z pewną dozą nieśmiałości :) Obiecuję, że będę co jakiś czas opisywał jak wygląda trening do Ironmena, moje postępy, sposób przygotowań i co to w ogóle oznacza , z czym to się je. Może ktoś z Was też ma ochotę na taką przygodę? Albo już jest doświadczonym thriatlonistą/ką? Czekam na Wasze komentarze, porady i pytania, kłaniam się nisko i oczywiście z góry dziękuję!

tatiana_9402

fot. Tatiana Jachyra , Krzysztof Rogólski. Sesja zdjęciowa zorganizowana przy współpracy z marką Under Armour.

Komentarzy: 5 dla “IRONMAN Gdynia 2016

  1. ania bożyczko

    bóg!!! Adonis, Apollo, Herkules!!! Ciacho nad ciachami! Chcę więcej Pana WIESZCZKA!!! Więcej,więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>