BlogStar -> Izabela Zwierzyńska -> Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować?

Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować?

Jak się ubierać na wyjścia prywatne czy „firmowe“ i nie zbankrutować? Zwłaszcza, jeśli w tygodniu takich wyjść jest kilka? Z pewnością chciałabym tak jak niektóre blogerki modowe dostawać w prezencie przeróżne ubrania do testowania i prezentowania (przy okazji bardzo Wam polecam blog!), ale, niestety, nie mam takich przywilejów. Większość topowych, naj naj moich sukienek już wykorzystałam, a moja szafa nie jest bardzo wypchana, bo co i rusz robię selekcję i oddaję rzeczy, których już nie noszę. Zwłaszcza po zmianie koloru włosów nieco musiałam (się) przebrać…
Izabela Zwierzyńska: Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować? - BlogStar.pl
Jest jednak inny sposób, o którym nieco wspomniała w jednym z video wywiadów Małgorzata Socha – otóż ubrania można wypożyczać. I nie mam tu na myśli sklepów, tylko specjalnie do tego przygotowane showroomy. Oferują one rzeczy zarówno na bankiety, jak i do sesji zdjęciowych np. przy prezentowaniu tego, co będzie modne w danym sezonie albo co możecie kupić w sklepach. Dotyczy to ubrań damskich jak i męskich. Nie będę ukrywać, że aby wyjść „na miasto“ za każdym razem w nowej rzeczy, przydałaby mi się wygrana w lotto, zatem od czasu do czasu odwiedzam np. showroom Pomada, mieszczący się w samym centrum Warszawy (więc przynajmniej mam blisko ;).
Izabela Zwierzyńska: Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować? - BlogStar.pl
Znaleźć można tam rzeczy przeróżne – od dodatków, torebek I butów (ja wolę jednak swoje) po casualowe, eleganckie i wierzchnie ubrania. Zazwyczaj, jeśli coś wypożyczam, staram się łączyć to z tym, co mam już w domu. Dodaję biżuterię, torebkę albo element odzieży. Jednak zdarza się tak, że na miejscu potrafię skomponować cały zestaw.

Izabela Zwierzyńska: Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować? - BlogStar.pl

Izabela Zwierzyńska: Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować? - BlogStar.pl

Po imprezie zwracam ubrania do showroomu w nienaruszonym stanie. Ubrania dobieram sama, gdyż wierzę w swój instynkt modowy i lubię czuć się dobrze w nowych rzeczach. Przy okazji mam możliwość dużego wyboru. Od czasu do czasu pomaga mi moja koleżanka Karolina, która również interesuje się modą i wspólnie tworzymy stylizacje. Showroomy czerpią korzyść polegającą na pokazywaniu i promowaniu „swojej“ odzieży tj. posiadanych marek, a ja nie muszę wydawać majątku i w ten sposób mogę częściej wyjeżdżać czy też testować kolejne jadłodajnie ;).

Izabela Zwierzyńska: Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować? - BlogStar.pl

Typem imprez, na których zawsze należy modnie i dobrze wyglądać, są oczywiście moje ulubione pokazy mody. Na ostatnim miałam na sobie stworzoną przez Karolinę stylizację – białą, dziewczęcą, delikatną sukienkę.

Izabela Zwierzyńska: Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować? - BlogStar.pl

A sam pokaz? Musze przyznać, że uwiódł mnie swoją klasą. Zaś zaprezentowana kolekcja jest bardzo w moim guście. Elegancka, prosta, skromna, po prostu piękna! Szkoda, że rzeczy Bohoboco właśnie nie ma w showroomie, bo z pewnością bym je wypożyczyła…

Komentarzy: 13 dla “Jak się dobrze ubrać i … nie zbankrutować?

  1. witam :) stram sie oszcedac na ubranich, kupowac lepiej ale mniej. oczywiscie uwielbiam robic zakupy jak wiekszosc z nas ale ograniczam sie raczej do sklepow internetowy i od ubracn od polskich producentów, gdyz te ciuchy z sieciowek sa najzwyczajniej w swiecie badziewne.

  2. Izabela Zwierzyńska

    Dziękuję bardzo :) A co do dostępności shwrmów w Kołobrzegu niestety nie mam pojęcia? Skorzystać z wypożyczenia mogą też na pewno stylistki i blogerki. Moją motywacją do napisania tego posta było osobiste zdziwienie, kiedy była mała, skąd te wszystkie gwiazdy mają tyle ciuchów?! Na każdym zdjęciu są w innych…. Bo tak naprawdę, skoro w Polsce dużym nietaktem jest pokazanie się 2 razy w tej samej rzeczy, jak inaczej sobie poradzić? A może zacznę przełamywać tę zasadę i będę powtarzać na imprezach po kilka razy moje ulubione sukienki? Tylko wtedy pewnie portale owieje wieść, że mam problemy finansowe…. 😛 😉

  3. To ciekawe podejście do tematu. I szczere przynajmniej. Ale stolica rządzi się swoimi prawami. U nas (Kołobrzeg)nie ma showroomów chyba. A może się mylę?

  4. Czy showroomy są dostępne dla wszystkich, czy tylko dla gwiazd. Może ktoś zna odpowiedz? I czy płaci się coś za to?

  5. Fajne takie miejsce, ale chyba nie dla zwykłych ludzi… zarezerwowane dla gwiazd… ;), wy to macie dobrze :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>