BlogStar -> Aleksandra Mikołajczyk -> Jak sprowokowałam social media

Jak sprowokowałam social media

Aleksandra Mikołajczyk: Jak sprowokowałam social media - BlogStar.pl

Splash jest Facebookową zabawą, na punkcie której oszalały tłumy. Oblewał się już wodą Mark Zuckeberg, Bil Gates, przyszła kolej też na mnie… Gdy sama zostałam nominowana, nie mogłam nie podnieść rzuconej rękawicy – każdy powód jest dobry, by choć na chwilę dać się zwariować Wink.

Aleksandra Mikołajczyk: Jak sprowokowałam social media - BlogStar.plW związku z tym, że nowe technologie to moja ogromna pasja i jednocześnie praca, postanowiłam, że będzie to motyw przewodni mojego nagrania – w końcu nikt jeszcze nie wpadł na… selfie splash!

Nagranie dostarczyło mi wielu emocji i jeszcze więcej radości, a do wspólnej zabawy nominowałam… osoby, które trzęsą światem social media w Polsce! Yuri Drabent, właściciel agencji Lubie to, Michał Sadowski z Brand24, a także Jakub  Mazurkiewicz i Krzysiek Małecki z agencji FFW Communication to jedni z nominowanych (nominowałam samych Panów – narażanie koleżanek na oblewanie się wodą lub fundowanie mi kolacji wydało mi się słabe)

Aleksandra Mikołajczyk: Jak sprowokowałam social media - BlogStar.plMedia społecznościowe donoszą, że potraktowali wyzwanie bardzo serio, a odpowiedź nadeszła w ciągu regulaminowych” 48 h. Byłam ciekawa jak wyglądał będzie ich splash, ale jednego byłam pewna– będzie kreatywny, jak na social media guru przystało! Smile I… Nie pomyliłam się – FFW skorzystało z pomocy pięknych uczennic szkoły pożarniczej, a Michał Sadowski… Nie dość, że kreatywnie – z wykorzystaniem ryby, to jeszcze charytatywnie, co bardzo mi się podoba! Smile

Akcja splash, czy ostatnio modny ALS Ice Bucket Challenge, niektórym może się wydawać głupawy, ale dla mnie jako osobie, która wiele splashy widziała i wzięła w tym łańcuszku udział, to filmiki, które dają sporo radości, potrafią rozśmieszyć i dodatkowo wesprzeć działania charytatywAleksandra Mikołajczyk: Jak sprowokowałam social media - BlogStar.plne.

Skoro ta cała zabawa może przynieść tyle pozytywów, to ją w pełni popieram, nawet przemoczona do suchej nitki. Smile

 Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądał mój splash, Zapraszam do oglądania Smile
http://youtu.be/vvvPuVcT8LE?list=UUEEbnHzLbZU95eFean8ZRbg

Komentarzy: 11 dla “Jak sprowokowałam social media

 1. Aleksandra Mikołajczyk

  @sill, @linka, Splash jest jedynie zabawą. To ALS Ice Bucket Challenge jest połączeniem zabawy i akcji charytatywnej wspierającej fundacje działające na rzecz osób chorych na stwardnienie zanikowe boczne. Zostałam nominowana do Splasha, dlatego takie nagranie nakręciłam, ale… mimo tego wpłaciłam pieniądze na rzecz jednej z fundacji uznając, że cel jest szczytny i należy go wspierać :)
  @gonki, witaj! Mam nadzieję, że będziesz tu zaglądać :)
  @Marika, @bobik, cieszę się, że udało mi się Was zaskoczyć, a jeszcze bardziej, że zaskoczenie to było pozytywne! :)
  @Lusi, @janka, @melka, super, że Wam się podobało! Zawsze staram się mieć do siebie dystans – to sprawia, że świat jest fajniejszy 😉 Poczucie humoru również mnie nie opuszcza! :)

  Wszystkim Wam dziękuję za komentarze! :)

 2. A wpłaciła Pani pieniądze na jakąś organizację? Bo to na tym polega. A jak ktoś nie wykona, to wpłaca 10x więcej od zamierzonej sumki.
  Na tym polega ta zabawa, nie na oblaniu (przyjęciu wyzwania).
  :)
  Ale ładnie wyszło….

 3. Fajna jest ta zabawa, ale po dłuższej analizie dochdze do wniosku ze trochę bez sensu….. nominowani powinni w niej pokazwyac nie tylko jak oblewaja się wodą ale także potwierdzenie dowodu wpłaty na szczytny cel – wtedy można powiedzieć ze przykład idzie z góry a tak to większość obejrzy może i śmieszny filmik i za minutę zapomni o co właściwie chodziło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>