BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Jest takie miejsce …

Jest takie miejsce …

Jest takie miejsce w Warszawie, gdzie łączę przyjemne z pożytecznym, gdzie będąc blisko kolejnych obowiązków, bo w samym centrum miasta, mogę się przez chwilę zrelaksować i oddać moje włosy w ręce profesjonalistów.  Tak, włosySmile

Często pytacie mnie w prywatnych wiadomościach na FB jakiej farby do włosów używam, jak o nie dbam. Nigdy nic nie robiłam z kolorem swoich włosów. Moimi jaśniejszymi i ciemniejszymi pasmami bawi się słońce i w zależności od jego ilości moje włosy nabierają innego koloru.

Agnieszka Kaczorowska: Jest takie miejsce … - BlogStar.pl

Natomiast jeśli chodzi o pielęgnację, to wiedząc, że jest niezwykle ważna, odwiedzam miejsce, gdzie wiem, że ktoś  odpowiednio się o nie zatroszczy, ale także, spędzę miło czas i będzie to błoga chwila przyjemności.

 Jest takie miejsce w starej warszawskiej kamienicy na Emilii Plater, gdzie aby dotrzeć, trzeba przejść przez podwórko, a potem wejść po wąskich krętych,  skrzypiących schodach i otworzyć odpowiednie drzwi. W środku skrywa się salon Piotra Jesionkiewicza. Miejsce z wyjątkowym wnętrzem, pyszną kawą i co najmilsze – z kominkiem. Zwłaszcza zimą jest to cudowny zakątek na relaks.

Agnieszka Kaczorowska: Jest takie miejsce … - BlogStar.pl

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam, gdy ktoś mi coś robi przy włosach, więc bardzo odpręża mnie zwykłe czesanie czy delikatny masaż przy myciu głowy z muzyką w tle.

 Osobiście bardzo gorąco polecam Wam zabieg odbudowy włosa, po którym stają się one nawilżone, niezwykle delikatne i gładkie w dotyku, a także pełne blasku. Przede wszystkim jednak zachęcam Was gorąco do pozwolenia sobie na chwilę odpoczynku, zwłaszcza w przedświątecznej gorączce, łącząc to z czymś dobrym dla swoich włosów i mając zapewniony lepszy humor od razu po wyjściu z salonu.

Agnieszka Kaczorowska: Jest takie miejsce … - BlogStar.pl

 Oto ich strona: Fryzjerstwo PJ , Fanpage

Komentarzy: 7 dla “Jest takie miejsce …

  1. Agnieszko może odsłonisz rąbka tajemnicy i napiszesz o kilku swoich perełkach kosmetycznych?

  2. dla aktorki włosy to wazna sprawa, zresztą dla każdej laski. Ale ja wole jak masz w kitce, wyglądasz mlodziej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>