BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Jesteśmy tutaj dla nas wszystkich

Jesteśmy tutaj dla nas wszystkich

To był weekend pełen zadumy i chwil z najbliższymi. Dla mnie spotkania z rodziną, bliższą czy dalszą, to zawsze najwspanialszy czas, ponieważ jest to jedna z najważniejszych wartości w moim życiu. Jeżeli czytacie moje wpisy od dłuższego czasu, to myślę, że zdołaliście to już zauważyć.

 Wiem, że w rodzinie mam wsparcie. Wiem, że są to ludzie, którzy mnie kochają bezwarunkowo. Wiem, że mnie nie oceniają, lecz akceptują moje decyzje. Wiem, że bez względu na wszystko, są przy mnie. Niektórzy trochę dalej, niektórzy bardzo blisko. Ja też ich kocham bezgranicznie i czuję z nimi ogromną więź. Dla rodziny zawsze mam czas. Wspólne wyjazdy, wspólne świętowanie, a czasem po prostu wspólny obiad czy kawa. Jestem szczęśliwa mając taką rodzinę. Jestem wdzięczna za tych którzy są i za tych którzy byli.

 Inspiracją do dzisiejszego wpisu był nowy utwór Alicii Keys „We are here”. Najpierw sobie puśćcie. Smile

 

Uwielbiam twórczość tej artystki już od wielu lat. Jestem zakochana w jej głosie. Słowa jej utworów mnie inspirują, a muzyka porusza duszę.

„We are here” (tłum. „Jesteśmy tutaj”) to piosenka o miłości. Tylko tym razem nie o tej trochę banalnej i najczęściej poruszanej w twórczości muzycznej. To nie utwór o miłości męsko-damskiej, to coś większego i głębszego. Mowa o miłości do drugiego człowieka, o miłości do ludzkości. Mowa o tej miłości najtrudniejszej, a zarazem najdojrzalszej.

„We are here for all of us” – Jesteśmy tutaj dla nas wszystkich.

Nie żyjemy po to, aby się krzywdzić, lecz wspierać. Mamy dosyć pewnych złych mechanizmów, złych ludzi czy złych zachowań, a czy z nas wypływa wystarczająca ilość miłości? To niełatwe bronić się miłością. To wyzwanie, aby wybaczyć najgorsze poczynania. To niemodne, aby rozmawiać o nas, o uczuciach, o życiu. To wszystko jest jednak sposobem na spokój w nas samych i w naszym otoczeniu.

Chcemy być dobrymi ludźmi i takimi się otaczać. Pragniemy miłości, ale czy potrafimy kochać?

Agnieszka Kaczorowska: Jesteśmy tutaj dla nas wszystkich - BlogStar.pl

Niestety, obserwuję w ludziach zazdrość i nienawiść. Od małych niedobrych słów, po wojny i konflikty na skalę światową. Wierzę jednak, że od pojedynczego człowieka, czyli także od Ciebie, może zacząć się zmiana. Warto stanąć na chwilę i zastanowić się czy to co robię, robię z miłością? Czy krytykuję, ranię, krzywdzę słowami, gestami lub poczynaniami? Czy raczej wspieram, troszczę się, motywuję, chwalę, daję dobrą aurę i pozytywne wibracje? Jak to ze mną jest wśród przyjaciół, współpracowników, rodziny?

W mojej rodzinie jest miłość.

Miłość do świata i ludzi jest we mnie każdego dnia.

Miłość do mnie wraca i dlatego mam poczucie, że życie jest cudowne.

Zdaję sobie sprawę, że na świecie dzieją się także niedobre rzeczy między ludźmi. Uważam jednak, że to można zmienić. Najważniejsze zacząć od siebie, od swojego otoczenia i od tego na co mamy wpływ.

 Zacznijmy żyć wypełnieni miłością.

Każdy dzień jest dobry, aby zacząć.

Może dziś?

 Pozdrawiam Was już listopadowo,

kochająca Aga

Agnieszka Kaczorowska: Jesteśmy tutaj dla nas wszystkich - BlogStar.pl

P.S. Zdjęcia – Tomasz Raczek – www.fotografpiaseczno.com oraz FB 
Pochodzą z najnowszej wspólnej sesji zdjęciowej. Fantastyczna współpraca, a więcej efektów już wkrótce!

Komentarzy: 6 dla “Jesteśmy tutaj dla nas wszystkich

  1. Aga, jesteś mądrą, fajną dziewczyną. Nie jestem ,,dzieckiem telewizji”, seriale i programy typu TZG to dla mnie rzadkość. Na Twojego bloga trafiłam totalnie przypadkiem, ale nie żałuję. Myślę, że dobrze byśmy się rozumiały, mamy podobne spojrzenie na świat. Bardzo Cię pozdrawiam, działaj dalej, realizuj się i wykorzystuj swój czas. A przy tym bądź nadal dobrym człowiekiem!

  2. jesteś po prostu rozpieszczana od dziecka, niektórzy rodzą się w pałającej do siebie nienawiścią, patologicznej rodzinie, niektórych rodzice nie kochają i świat wydaje się czasami złym miejscem i ludzie wtedy też nie mają po co być dobrzy, bo żyją otoczeni agresją i nienawiścią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>