BlogStar -> Agnieszka Kaczorowska -> Już dziś wielki finał!

Już dziś wielki finał!

Drodzy, z całego serducha pragniemy Wam, wraz z Krzyśkiem, podziękować za to,  że możemy dla Was zatańczyć w finale.       To już dziś wieczorem! Ekscytacja i radość ogarnęły nas kompletnie. Z jednej strony nie możemy się doczekać… a z drugiej chcielibyśmy tak jeszcze tańczyć i tańczyć… Ta edycja mogłaby się nie kończyć.

Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że daliście nam tę możliwość, aby przygotować dla Was SHOWDANCE, czyli coś co od początku do końca mogliśmy wymyślić sami. Wybraliśmy muzykę, taniec jaki chcemy zatańczyć i motyw przewodni. Inspirowaliśmy się pewnym filmem… Ciekawe czy odgadniecie z jakiego filmu jest kadr poniżej.

 Agnieszka Kaczorowska: Już dziś wielki finał! - BlogStar.pl

Dodam tylko, że „Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo na co się trafi.” Tak właśnie niespodziewanie 4 miesiące temu dostałam do nauki tańca laika, który przerodził się w młodego tancerza i swoją wytrwałością i ciężką pracą doszedł do finału „Tańca z Gwiazdami”. To niewiarygodne, że udało mi się zarazić go radością jaka płynie z tańca i że udowodniliśmy, że mężczyzna też może nauczyć się tańczyć.

Agnieszka Kaczorowska: Już dziś wielki finał! - BlogStar.pl

To był zaszczyt móc poznać tak wyjątkowego człowieka, a na dodatek móc z nim tańczyć. To cudowne uczucie mieć możliwość przygotować dla Was coś specjalnego, coś prosto z naszych serduszek, coś czym możemy się z Wami pożegnać w ostatnim odcinku tej edycji.

Oprócz tego zatańczymy rumbę, którą wybrali dla nas sędziowie, a także walca wiedeńskiego jako taniec, w którym wspólnie postawimy ostatnie kroki na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”.

Damy z siebie dziś maksa.

Włożymy w to całych siebie i marzy nam się, aby dostarczyć Wam samych miłych chwil. Do zobaczenia o 20stej w Polsacie. Jeszcze dziś, WASZA PARA numer 7… i jak zwykle – Wasze uznanie to dla nas największa nagroda!

 Agnieszka Kaczorowska: Już dziś wielki finał! - BlogStar.pl

Dziękuję Wam za całe wsparcie, bądźcie z nami także w finale,

Aga.

 

Komentarzy: 13 dla “Już dziś wielki finał!

  1. Oglądałam Twoją rozmowę z Mateuszem Grzesiakiem, który życzył Ci wygranej. I właśnie się to spełniło. Mnóstwo wiary i pracy potrafi przynieść wspaniałe efekty. Gratuluję Tobie i Krzysztofowi :)

  2. Agnieszko, z całego serducha gratuluję Wam wygranej! Wszystkie wasze finałowe tańce były niesamowite. Po raz pierwszy oglądając ten program miałem ciarki na plecach. Showdance – mistrzostwo! Do końca pozostaliście skromni, nie próbowaliście brać nikogo na płacz i łzy, wszystkie emocje przekazaliście widzom w tańcu – były to emocje meeeega pozytywne :) Gratuluję i jednocześnie dziękuję, że miałem okazję oglądać tak emocjonujące występy. Powodzenia w realizacji kolejnych celów, które z pewnością uda Ci się zrealizować. Trzymam za Ciebie kciuki :*

  3. Agnieszko gratuluję wam wygranej za całego serca :) Bardzo mi się podoba twój kolor włosów jaki to odcień?

  4. sorry,I’m so sorry.nie uwierzyłem w ciebie(choć chciałem się mylić).zaje****scie mnie.

  5. Ja już wysłałem na was głos! Mam nadzieje że ten sms wam pomoże! Trzymam kciuki!!!

  6. Trzymam kciuki wykonaliście ogromną pracę i to Wam należy się wygrana . Największy progres w całym programie. Agnieszko to Twój ogromny sukces jako tancerki- trenerki. Gratulacje. Wasz walc angielski , jazz, fokstrot kapitalne. Improwizacja to już mistrzostwo świata profesjonalne podejście do sprawy. Brawo brawo brawo. Dla mnie już jesteście zwycięzcami tej edycji bez względu na wynik.

  7. Cześć Aga :) Z całego serca gratuluję wam finału! Kibicuję Ci od poprzedniej edycji. Jestem pod wielkim wrażeniem Twojej osoby – młoda, zdolna, ambitna, sympatyczna i piękna :) Uwielbiam was oglądać na parkiecie. Jestem z wami również dzisiaj – oglądam, kibicuję i wysyłam ogrom sms-ów! Jeżeli w przyszłości będziesz udzielać lekcji tańca to liczę na extra rabat 😀 Kryształowa kula należy do was! Powodzenia :)

  8. Życzymy Wam zdobycia Kryształowej Kuli. Wykonaliście kawał dobrej roboty.
    Najlepsza para ! Trzymamy kciuki i będziemy wysyłać sms-y :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>