BlogStar -> Katie Melua w Polsce

Katie Melua w Polsce

Już 21 marca 2015 roku w hali Atlas Arena w Łodzi w ramach projektu muzycznego Night of the Proms-Classic meets Pop wystąpi Katie Melua.

Night of the Proms-Classic meets Pop to połączenie muzyki klasycznej z muzyką pop. Powszechnie znane i popularne utwory śpiewane są przy akompaniamencie pełnej orkiestry symfonicznej. Widowisko dopełnia technika oświetleniowa i nagłośnieniowa na najwyższym światowym poziomie. Dzięki temu każda odsłona „Night of the Proms” jest perfekcyjnie wyreżyserowanym, emocjonującym spektaklem.

„Świat musi to zobaczyć!” – powiedział o tym wydarzeniu mistrz James Brown.

Do tej pory koncerty z cyklu Night of the Proms-Classic meets Pop odbywały się głównie w takich krajach jak: Belgia, Holandia, Niemcy, Dania. USA Regularnie Night of the Proms-Classic meets Pop gości także we Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii oraz w Luksemburgu. Katie Melua to jedna z gwiazd nadchodzącej drugiej edycji koncertu Night of the Prpms-Classic meets Pop. Poza Katie Melua na scenie pojawią się Mark King (Level 42), John Miles, Kim Wilde, Tony Henry, Kombii, Rafał Brzozowski i orkiestra Il Novecento z Akademickim Chórem Politechniki Łódzkiej.

Ceny biletów od 155 do 699 zł.

BlogStar: Katie Melua w Polsce - BlogStar.pl

Katie urodziła się w Gruzji, mieszkała w Batumi, gdzie jej ojciec pracował w szpitalu jako kariolog. W 1993 jej rodzina wyemigrowała do Wielkiej Brytanii. W 1998 wraz z rodziną przeniosła się do Londynu. W wieku 15 lat Melua wygrała konkurs piosenkarski zorganizowany przez angielski kanał telewizyjny ITV, zaśpiewała tam piosenkę Nilssona „Without You”. Tak rozpoczęła się jej wielka muzyczna kariera.

Komentarzy: 2 dla “Katie Melua w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>