BlogStar -> Mariola Bojarska-Ferenc 50+ -> Kochani, ruszyliśmy!

Kochani, ruszyliśmy!

Zamieszczam komunikat prasowy o naszym projekcie Laughing  i czekam na wasze zgłoszenia.

Mariola

Mariola Bojarska-Ferenc 50+: Kochani, ruszyliśmy! - BlogStar.pl

„Pytanie na śniadanie” TVP2 rozpoczyna nowy cykl: Klub 50 plus – zawsze  formie! Będzie to ogólnopolska akcja społeczna skierowana do dojrzałych kobiet w średnim wieku. Prowadzi ją Mariola Bojarska – Ferenc, pomysłodawczyni akcji, dziennikarka, ekspert z dziedziny fitness, zdrowego stylu życia, rozwoju.

 Chcemy  namówić kobiety w całej Polsce żeby zaczęły o siebie myśleć . Wiemy, jak wiele kobiet po skończeniu magicznej 50tki  traci wiarę w siebie, w swoje możliwości, często sądząc, że ich życie właściwie się już skończyło. My chcemy przywrócić im dawny błysk w oku i pokazać, że życie tak naprawdę zaczyna się po 50ce. Akcja ma zachęcić kobiety do aktywności fizycznej, do rozwoju, do codziennego dbania o siebie, do pomyślenia o sobie i  o swoich potrzebach.

Stawiamy sobie cel – kobiety 50 plus mają prawo i obowiązek być piękne i szczęśliwe! –  Pytanie na Śniadanie – codziennie pozytywne emocje mówi Bernadetta Bieszczanin, szefowa Pytania na Śniadanie.

 Akcja będzie miała swoje cotygodniowe miejsce na antenie w ramach programu PnŚ. W każdy wtorek Mariola Bojarska – Ferenc prezentowała będzie kolejne gorące tematy, spotkania z klubowiczkami, ich inspirujące, niesamowite historie, metamorfozy, itp.

 Każdy odcinek będzie zawierał: porcję ruchu (różne ćwiczenia dobrane specjalnie dla pań 50 plus), porady z zakresu diety i mody oraz temat główny, czyli historie naszych bohaterek, mówi Mariola Bojarska – Ferenc.

Zaledwie ogłosiliśmy akcję, a już zgłosiło się do nas mnóstwo kobiet z całej Polski a nawet z zagranicy, które chcą opowiedzieć nam swoją historię zmian, ale też tych, które potrzebują pomocy. – dodaje Bojarska.

 

ZAŁOŻENIA:

  • Nie bój się zmian – pokochaj je!  – zacznij realizować swoje pasje i marzenia po 50ce!
  • Pokaż innym jak świetnie potrafisz wyglądać! – poddaj się fantastycznym metamorfozom!
  • Świetna figura po 50ce? To możliwe, bo ćwiczenia to zabawa a nie kara Wink
  • Pokochaj swoje ciało i daj mu to, czego pragnie.
  • Badaj się! Ciesz się dobrym zdrowiem.
  • Pokochaj siebie i bądź egoistką! Masz prawo być szczęśliwa.
  • Stwórz Klub 50 plus w swoim miejscu zamieszkania, poznaj nowych ludzi, zainspiruj innych do zmian!

Zainteresowane panie mogą zgłaszać się do udziału w programie wysyłając maila pod adres: pns50plus@tvp.pl

 Pierwsza edycja Klubu 50 plus wystartowała  7 kwietnia i potrwa do końca czerwca.

Wczorajszy odcinek w Pytaniu na śniadanie możecie zobaczyć tutaj: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19642574/zycie-zaczyna-sie-po-50tce

Komentarzy: 5 dla “Kochani, ruszyliśmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>