BlogStar -> Rafał Brzozowski -> Koncert Premierowy Polskie Standardy

Koncert Premierowy Polskie Standardy

Witajcie Moi Drodzy!

Miesiąc temu odbył się koncert premierowy płyty „Polskie Standardy”, o której pisałem Wam we wcześniejszych postach. Moje marzenie nie tylko się spełniło, ale i urzeczywistniło.

RB_Taras-56 RB_Taras-66

P1010023

Ponieważ Blogstar objął patronat medialny nad tym wydarzeniem, to mogliście już przeczytać i zobaczyć fotorelacje na łamach naszego portalu z tej niezwykle ważnej dla mnie imprezy.

Mam jeszcze kilka super zdjęć od Piotra Taresewicza, z którymi chciałbym się z Wami podzielić, a to dlatego że koncert nie był biletowany i dostępny dla wszystkich. Tak to jest przy okazji premier tego typu, dlatego chce przekazać Wam jak najwięcej materiałów i jednocześnie nie mogę się doczekać kolejnego występu, ale już otwartego dla wszystkich.

P1010007 P1010077 P1010097 P1010005 P1010067

Jeszcze raz dziękuję wszystkim partnerom, sponsorom, przyjaciołom i rodzinie. Wydawcy Universal Music Polska, ekipie Blogstara, Firmom BST technika i Ivan Sound, znakomitym muzykom oraz wspaniałym gościom muzycznym, którzy przyjęli zaproszenie i wystąpili podczas koncertu.

RB_Taras-34 RB_Taras-31 RB_Taras-65 RB_Taras-122 RB_Taras-84 RB_Taras-133

RB_Taras-110

RB_Taras-15 RB_Taras-13

To było dla mnie niezwykłe wydarzenie, wiec mam nadzieje że już wkrótce w całej Polsce będę mógł zaprosić Was na trasę koncertową z Polskimi Standardami. A niebawem kolejny post o premierze klipu z Matem Duskiem i naszym duecie.

RB_Taras-26

Pozdrowienia

Rafał Brzozowski

Komentarzy: 2 dla “Koncert Premierowy Polskie Standardy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>